Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek van értelme így...

Szerintetek van értelme így karácsony előtt egy 28 napos, elég szigorú, de hatásos diétába még belekezdeni?

Figyelt kérdés
Január óta 19 kilót sikerült fogynom kevesebb étkezéssel, említett diétával, és kardioedzéssel, de még így is van rajtam jól látható úszógumi. Karácsony viszont mindjárt itt van, és nem tudom, hogy végigszenvedjem-e ugyanazt a diétát, amit korábban is, mert karácsonykor úgyis sokat eszik az ember, lehet, ráérne utána is... Nem tudom.

2016. nov. 11. 06:53
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:

1. Nem tudom, milyen diétáról van szó, de nem biztos, hogy jót tesz, még akkor sem, ha sokat fogysz töle, mert adott esetben csak az egészségeset teszi tönkre.


2. Ettöl függetlenül karácsonykor sem kell zabálni és akkor nem hízol vissza. Én évek óta az ünnepek alatt inkább leadok 1-4 kilót, ahelyett, hogy hiznék, pedig mindent eszek, amit szeretek, csak a mennyiségre figyelek.


3. De ha már eldöntötted, hoyg az pnnepek alatt tömöd magad és felszedsz jópár kilót, akkor nem mindegy, hogy az összes túlsúlyod a végén 5 kiló vagy 25.

2016. nov. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen 28 napos önkínzó diétáknak soha nincs értelme...
2016. nov. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

Első: természetesen nem akarom tömni magam, de sajnos a szervezetem olyan, hogy ha iszok egy pohár vizet, már híztam fél kilót. Sajnos számomra az ünnepek alatt elkerülhetetlen, hogy néhány kiló felszaladjon.


Második: már bocs, de kétszer csináltam meg már, és mindkét esetben 6-8 kg lejött rólam, mellé testmozgással persze. Ha nem is ismered, akkor szerintem ne mondd, hogy nincs értelme :-)

2016. nov. 11. 08:30
 4/34 anonim ***** válasza:
79%
Elhiszed, hogy mindenkinek a szervezete olyan hogyha iszik egy pohár vizet akkor 2 perc múlva pont annyival nő a súlya? :D
2016. nov. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Hihetetlen dolgok vannak, mi? :-D

Kedves Kérdező! Az a helyzet, hogy ha életvitelszerűen étkezel egészségesen,megfelelő mennyiségben, akkor nem kell aggódnod az ünnepek miatti kilengésen. Annak jó része amúgy is víz, amit ha visszaállsz a diétára,le fogsz adni.

2016. nov. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudunk semmit a diétádról, de nem hangzik jól, hogy szenvedsz tőle. Ha erősen tápanyaghiányos, akkor sanszos, hogy a karácsony nagy zabálásba fog torkollni nálad, és vissza fog jönni pár kiló. Alakítsd úgy az étrendedet, hogy ne legyen koplalós, és jól tudj lakni kevesebb kalóriával (pl. sok zöldség, megfelelő fehérje- és zsírbevitel).
2016. nov. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
És hogy fogod megtartani a leadott súlyt? Életed végéig ciklikusan 28 napokkal akarod sanyargatni magad... közben ki tudja milyen hiánybetegségeket kialakítva?
2016. nov. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ezt ne 28 napra tervezd, hanem hosszú távra. Karácsonykor is ehetsz sok mindent, a sütikkel érdemes vigyázni, 1-1 darabtól nem lesz baj. Anyukám halászlét szokott főzni, mindig eszünk húslevest, sült húsokat, salátákat, zöldségköreteket, nekem mindig van miből válogatnom úgy, hogy az étrendembe beleférjen. És nem muszáj pukkadásig enni, csak annyit, hogy kellemesen jóllakjon az ember.
2016. nov. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Annyit kell tudni a diétáról, hogy a 28 napra leosztva mindig van egy-egy "tematikus" nap, amikor csak azt lehet enni (gyümölcsnap, zöldségnap, rizsnap, általános nal). Általános napra van 12 menü, amiből lehet válogatni, reggelivel, ebéddel, vacsival. Többi napon értelemszerűen azt lehet enni, ami az adott napra elő van írva. A gyümi meg rizsnap a legnehezebb, mert az tényleg elég kevés, de általános napon bőven elegendő (pl. Roston csirke meg zöldséges rizs ebédre), a gyomrom már úgyis eléggé összement. És akkor ez variálódik 28 napon keresztül. Az étvágyam mar amúgy is csökkent, nem eszek annyit mint anno. Januárban 102 kg voltam, ma reggel 83,4 kg voltam a mérleg szerint. De még kéne fogynom, mert ahogy mondtam úszógumim még mindig van... :/
2016. nov. 11. 09:11
 10/34 anonim ***** válasza:
81%
Ezt a szétválasztós agyrémet sürgősen felejtsd el!
2016. nov. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!