Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mire gondoltok, amikor társker...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondoltok, amikor társkeresőn egy számotokra tökéletes fiú rátokír, hogy szexelne veletek?

Figyelt kérdés

Azonnal igent mondanál.


Kicsit kéreted magad, hogy ne lássa rajtad, hogy tökéletesnek tartod, de hamar igent mondasz.


Azt gondolod bizonyára tévedés történt, ő biztos, hogy nem akarhat veled szexelni. Például arra gondolsz, hogy rosszak a képek és nem látszik rajtuk, hogy kövér vagy.


Előjönne a paranoiád, hogy biztos csak át akar verni.


Nemet mondasz, mert a szexhez nálad előbb ismertség kell.


Mást.


2017. júl. 5. 20:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha én párkapcsolatot keresek, ez az ember pedig csak a testem iránt mutat érdeklődést, elutasítom.

Ha szexet keresek, elfogadom a közeledését természetesen.

Minden attól függ, én mit akarok.

2017. júl. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg kamu, egy pedofil. Ha nem, akkor is nemet mondanák mert csak szexre kellek neki. Nem pazarlom a szüzességemet egy mihaszna emberre. Amúgyse történt, és nem is fog ilyen történni velem, és sok más emberrel sem. Nekem csak a csúnyák jutottak eddig. Mindet elutasítottam.
2017. júl. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon meg szoktam lepődni, és arra gondolok, h trófeákat gyűjt, így nem.is reagálok rá.
2017. júl. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyből arra gondolnék, hogy kamuzik. A társkeresőn, ha gyanúsan helyes fiúval beszéltem, nem sokára törölve is lett a profil, úgyhogy ezért vagyok gyanakvó. Meg mondanám, hogy beszéljünk skypeon, hogy meggyőződjünk egymásról, hogy nem kamuzunk.
2017. júl. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Szerintem is az egyetlen épeszű reakció, hogy az ember kételkedik.


"Nekem csak a csúnyák jutottak eddig. Mindet elutasítottam."


Ezt sokan így gondolják többek közt én is. De én ezt egy önkritikaként fogom fel, és nem gondolom, hogy azért csak a csúnyák jutnak nekem, mert annyira jól nézek ki. Nincs más választásom, bele kell menni a kevésbé jókba.

2017. júl. 6. 13:49
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lenne választásod. Azért akadnak szép fiúk is. Csak lehet, hogy utazni kell miatta, mert nincs túl közel, esetleg más megyében. Sajnos ez van. De most nem tudom, hogy a szép fiúk egyszerűen nem társkeresőn ismerkednek, hogy ilyen kevés van belőlük. A kamusok nagy része meg ennyire csúnya lehet..
2017. júl. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

"Azért akadnak szép fiúk is. Csak lehet, hogy utazni kell miatta, mert nincs túl közel, esetleg más megyében"


Ezt mondják úgy röviden, hogy nem akad.

2017. júl. 6. 15:12
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
De igen, szerintem biztos akadnak.. És olyannal jobb, akihez nem vonzódsz, mert nem a legszebb?
2017. júl. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igen, jobb az évi egy szexnél.
2017. júl. 6. 17:45
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, én azért mindig is találtam olyanokat, akik arcra nagyon bejöttek, a test nálam másodlagos. Persze ha tartósra találok, nekem az a legideálisabb.
2017. júl. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!