Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mire gondoltok, amikor társker...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondoltok, amikor társkeresőn egy számotokra tökéletes fiú rátokír, hogy szexelne veletek?

Figyelt kérdés

Azonnal igent mondanál.


Kicsit kéreted magad, hogy ne lássa rajtad, hogy tökéletesnek tartod, de hamar igent mondasz.


Azt gondolod bizonyára tévedés történt, ő biztos, hogy nem akarhat veled szexelni. Például arra gondolsz, hogy rosszak a képek és nem látszik rajtuk, hogy kövér vagy.


Előjönne a paranoiád, hogy biztos csak át akar verni.


Nemet mondasz, mert a szexhez nálad előbb ismertség kell.


Mást.


2017. júl. 5. 20:18
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
És nem lehet, hogy te nagyvárosban laksz és még jól is nézel ki? Mert elég meredek a te sikerességedből az én sikerességemre következtetni.
2017. júl. 6. 18:58
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondom, hogy csúnya vagyok. És nem gondolom, hogy egy kis energiát nehéz belefektetni. Pl nagyvárosba tudok utazni, vidéki vagyok. Hozzám is jöhetnének, ha nem szüleimmel élnék még.
2017. júl. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Ez elég jelentős különbség. Én arcra se nézek ki jól, meg testre se. A testen változtathatnék, ez tény, így az én hibám is a sikertelenségem.
2017. júl. 6. 19:36
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is átlagos vagyok testre, de én ezt annyira nem is nézem egy pasinál. Azt meg lehet, hogy csak te gondolod, hogy nem vagy szép.
2017. júl. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Na jó, ez milyen sipárogás már, hogy "nem vagyok szép sem arcra sem testre."

Vegyük már tudomásul, hogy a világ nem fekete meg fehér, hanem pont az a lényeg, hogy mindenki "kell valakinek".

Ha vékony, ha kövér, ha csúnya, ha szép. Létezik olyan fétis is, amely kifejezetten a csúnyákat keresi. Szóval Quasimodonak is van esélye, és lehetősége párt találni.

Az a marha nagy gáz szerintem az emberekkel, hogy ŐK MAGUK sem tudják, hogy mit akarnak, és mire vágynak. Úgy viszont igazán nehéz társat keresni.

Én nem vagyok top pasi, sőt, de hittem magamban, és olyan embert találtam, akiről álmodni sem mertem. Hozzáállás kérdése az egész. :)

2017. júl. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Én csak arra akarok választ adni, hogy miért kell alacsonyra rakni a lécet, ha találni akarok mondjuk kéthavonta egy szexpartnert. Elég triviálisnak tűnik, hogy azért, mert nem jövök be a közelieknek. Ettől még persze igaz, amit írtál.
2017. júl. 7. 19:06
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

"mert nem jövök be a közelieknek."


Akkor lehet, hogy nem az a baj, hogy nincs a közeledben, hanem, hogy nem nagyon jössz be nekik.

2017. júl. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Ügyes vagy, megismételted, amit leírtam.
2017. júl. 7. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!