Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy oldanátok meg ezt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldanátok meg ezt a kényes helyzetet?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom egy nő, lassan 1 éve ismerjük egymást.Rengeteg időt szoktunk együtt tölteni,sok közös hóbortunk van,mindent megbeszélünk, jól érezzük magunkat együtt. De néhány napja megcsókolt és azt mondta,hogy ő többet érez irántam barátságnál.Csakhogy én meleg vagyok,és ezt ő is tudja. Elmagyaráztam neki, hogy emberileg szeretem és tisztelem őt, de szerelmet nem tudok érezni. Sírt,azt mondta megérti és elment,de azóta kerül.Próbáltam személyesen is, írtam is neki, de egy-két szóban válaszol és leráz. Ettől függetlenül ő nagyon fontos nekem és sajnálom is,de nem tudom mit tehetnék érte. Nem akarom megszakítani vele a kapcsolatot,nagyon rossz,hogy nem tudok vele beszélni,hiányzik is. Szeretném ha helyreállna a viszonyunk,hogyan közeledjek hozzá, mit csináljak ennek érdekében?

23/F,ő 39/N



2017. júl. 7. 09:56
 1/10 Ramone ***** válasza:
3%
Igazából őszintén egy egészséges 23 éves fiú mi a francot akarhat egy negyvenes nőtől? És fordítva is kérdés...ez az egész nem normális őszintén nem értem hogy mit szeretnél visszaállítani mert most áll helyre a lz egyensúly az erőben.. te a saját korosztályodban b*ulsz és ő is a saját korosztályában keresgèljen... Már megmondom őszintén attól felállt a szőr a hátamon hogy közös hobortotok van... Ha az nem az airsowft és/vagy a medvevadászat akkor nem tudom mit merjek hinni
2017. júl. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
6%
Nem akarod megpróbáni nővel? Nem tudod meg milyen jó egy érett odaadó nővel. Szerintem jól jársz vele. Sok pasi oda lenne érte ha egy MILF csaj bepróbálkozna nála.
2017. júl. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Ne is csodálkozz rajta hogy kerül, az elérhetetlen vagy az életében, és ezt ő is tudja, és nem akarja fájdítani a szívét, inkább kizár az életéből.


Bezzeg fordított helyzetben jönnének a golddigger hozzászólások :D

2017. júl. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kapcsolatra nem tudom megpróbálni, meleg vagyok...


1-es akkor elég korlátolt vagy.

2017. júl. 7. 10:09
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Javasolom, hogy próbáld meg elfelejteni, ez már soha nem lehet barátság. Ha egy 39 éves nő a barátság helyett szerelmet érez, és ami ezzel együtt jár szexuális vágyat, majd vissza lesz utasítva, az a barátság végét jelenti. A következő fokozata a gyűlölet. Nem, nem értette meg az elejétől fogva, hogy te meleg vagy, tudatosan vagy tudat alatt mindig is reménykedett, hogy az ő varázslatos személyisége hatására változik a szexuális orientációd. Hát nem. Ne bánkódj utána, felesleges. Jönnek az életedben új szerelmek, új barátok, megfontoltabb leszel, mint voltál. Sok sikert az életben. :)))
2017. júl. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
11%
Ha egy nő azt akarja, hogy megdugják és nem kapja meg, akkor ott mindennek vége ... Vagy erőt veszel magadon és szexelsz vele, vagy kuka a barátság is.
2017. júl. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Kérd meg hogy találkozzatok, és személyesen beszéljétek meg a barátságotokat.
2017. júl. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Valóban kényes szitu.

Viszont ha ő szerelmes beléd, és az nyilván viszonzatlan akkor lehet jobb ha nem találkoztok inkább, legalábbis egy ideig amíg helyre pakolja az érzéseit, elfogadja hogy barátok vagytok, te meleg és ebből nem lehet több.

Tehát a döntése, hogy kerül lehetséges, hogy mindkettőtöknek jobb. Legalábbis egy ideig.

Voltam hasonló helyzetben, heteró haveromba voltam szerelmes, tudtam hogy nem lehet ebből semmi soha.. Majd mikor nem bírtam tovább inkább eltávolodtam tőle, másképp nem tudtam kiverni a fejemből. :/

2017. júl. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

# 2


Téged mivel lehetne rábeszélni arra, hogy egy férfival szexelj?

2017. júl. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom... Ha egy hölgy megcsókolna oly módon, hogy ismeri a szexuális orientációmat, ezzel pedig veszélyeztetné a kapcsolatunkat, akkor azonnal megszakítanám vele a kapcsolatot. Tényleg minden harag nélkül, egyszerűen csak azt gondolom, az óvodás taktika, meg pláne elképesztő önző, hogy a pasi lesmárol egy leszbikus/boldog házas/kapcsolatban élő hölgyet vagy egy nő egy meleg/boldog házas/kapcsolatban élő férfit.
2017. júl. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!