Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Varga Dezső Richárd kérdése:

Hogyan mondjam el a szüleimnek hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés
20 éves srác vagyok, már lassan fél éves kapcsolatom van. Az a helyzet, hogy a szüleim nem csak konzervatívak, de homofóbok is. Például ha bármilyen melegekkel kapcsolatos műsor vagy riport megy a tv-ben akkor elég szélsőségesen nyilvánulnak meg. Tényleg elítélik és gyűlölik a melegeket. Egy ideje állandóan kérdezgették hogy miért nincs barátnőm, hogy hogy nem találok már végre magamnak egy rendes lányt. (itt jegyezném meg, hogy sosem volt barátnőm, mindig a fiúk érdekeltek) nem tudom mit tegyek, ezt így nem bírom tovább. párom szülei tudnak rólunk, teljes mértékben elfogadták és támogatnak minket. Az én szüleimmel viszont nehéz lesz. Hogyan kezdjek neki? amúgy egyetemista vagyok, eddig albérletben laktam. Viszont nyáron visszaköltöztem szüleimhez.

2017. júl. 28. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Jobb, ha nem mondod el nekik.
2017. júl. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Hát ez alapvetően szép kis történet... Az a baj, hogy a szüleidtől bármit lehet várni. Azt is, hogy hirtelen megváltoznak és elfogadnak, majd mindenben támogatnak (ez az opció kevésbé valószínű), de azt is, hogy apád lekever 2-3 sallert és kitagad otthonról. Mindenképpen mondd el, hogy meleg vagy! Tudniuk kell róla, ők a szüleid! Ha nem fogadnak el így fiukként, ezek nem a szüleid, hanem csak két homofób fa**kalap, akik nem érdemlik meg, hogy szeresd őket. Így legalább kiderül majd, hogy milyenek a szüleid valójában. Én szorítok neked, sok sikert!
2017. júl. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%

2.es te mekkora lepontozást fogsz kapni....

Én is vagy 100szor megírtam hogy olyan nincs hogy homofóba az sima hetero!


Ha ilyenek a szüleid jobb ha nem mondod el mert a végén tényleg belerokkannak.

2017. júl. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
Fogd a sátorfádat és húzz el minél messzebb nyomtalanul, változtass nevet, személyazonosságot, mindent.
2017. júl. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Nézesd meg velük az Imák Bobbyért című filmet. Szerintem elég tanúlságos és érthető célzás lenne. Utánna pedig megtudnátok beszélni.
2017. júl. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ameddig otthon laksz, és támogatnak anyagilag a suli miatt ne mondd el. Még függsz tőlük anyagilag, addig nem érdemes elmondani. Amint önállósodsz, nyugodtan elmondhatod nekik, ne félj a következményektől.
2017. júl. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
14%

attól függ.

mert ha te vagy az aktív fél,akkor faterod mondhatja azt,hogy rendben van,attól még férfi maradsz.

de ha téged dugnak meg,akkor ne mond el.

2017. júl. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%

Elöttem szólóval végülis egyet értek

Vezesd rá őket... Hú anyu ez a leves nagyon meleg...

2017. júl. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fogadják el, akkor a szüleid nem is igazán szeretnek téged.
2017. aug. 12. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!