Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Megcsaltam a barátomat, hiába...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat, hiába zaklattam semmit nem csinált de most lehet megbocsájt nekem? F/22

Figyelt kérdés

A barátom elutazott 10 napra a családjához. Én nem vagyok jóban a szüleivel úgy hogy nem mentem,de ebből nem csináltunk nagy ügyet. Ezután mentünk volna ki Angliába és a karácsonyt is már ott töltöttük volna. De amíg ő távol volt én elmentem a haverjaimmal bulizni. Egész héten bulizni voltam, munka után mentünk is a srácokkal. Aztán egyik ilyen alkalom során részeg voltam és haza kísért egy barátom busszal. Ez a barátom biszexuális. A lakàson megtörtént a dolog,szexeltünk. De reggel már ott sem volt a haverom, nem tudtam ő mit gondolt a történtekről,de hiba volt. Azon a héten vasárnap hazajött a barátom a szüleitől. Nem akartam neki elmondani, hogy mit csináltam. De amikor szexelni akartunk akkor kibukott belőlem és elmondtam. Ahhoz már nem lett volna merszem,hogy később derüljön ki és én meg közben mással is voltam amíg nem volt itthon. Lelkiismeretfurdalásom is volt. Nem akartam megcsalni,de az alkohra sem foghattam hosszabb ideig,mert azonnal rám förmedt,hogy ez nem mentség! Szakítottunk,elküldött a halál fa,,,,ba. A ruháimat ő pakolta össze még az utolsó rezsit sem kellett befizetnem,ő fizette ki. A képeinket amiket én rakattam keretbe és hívattam elő azokat széttörte,leszedte a falról. Rájuk taposott. A ruhàkat amiket kapott tőlem kidobta a kukába, a könyveket nekem dobálta, az óràját is amit kapott tőlem és mindig magán hordta, a takarónkat is nekem vágta, a lepedőt is. Közben kiabált,hímri,,,ak nevezett és azt mondta betöri az orromat ha a szeme elé kerülök ezután. Ez majdnem két hete volt,nem tudom pontossan. Azóta többször is voltam nàla,hogy megbeszéljük,bocsànatot kértem tőle,de nem engedett be a lakásba. Hiába csöngettem vagy kopogtam az ajtón. Ha rugdostam azthittem majd kinyitja,de csak a szomszéd szólt,hogy ne hangoskodjak. Panelban laktunk. Hétfőn voltam nàla és akkor végre beengedett a lakàsba,tudtunk beszélgetni is. De nagyon rideg volt velem. Bocsánatot kértem tőle mindenért, azt is mondtam,hogy szeretném ha újból kezdhetnénk,nem fog előfordulni mégegyszer ilyen. Azt mondta,hogy szeretne nekem megbocsájtani,de undorodik tőlem ha meglát. Közben meg elsírta magát. Most akkor undorodik tőlem tényleg? Nem akartam neki ekkora fájdalmat okozni. Nagyon sz,,r érzés volt úgy látni őt. Soha,egyetlen egyszer sem sírt még miattam ez idáig. Alig beszéltünk 20-25 percet aztán elzavart azzal a szöveggel,hogy takarodjak el és ne csináljak magamból hülyét,hogy mindennap az ajtót dörömbölöm nála. Mondtam neki,hogy azért gondolkozzon rajta és bocsásson meg nekem,de akkor nem vàlaszolt,megrázta a vállát,meg rázta a fejét. Tegnap este nem mentem hozzá,amúgy utána is próbálkoztam,de vagy nem volt otthon még vagy csak nem akart ajtót nyitni. És tegnap meg nem mentem ugye,erre kaptam tőle egy rövid SMS-t,hogy még gondolkodik mi legyen,köszöni,hogy nem csinálok magamból tovább hülyét,a szomszéd már nagyon pikkelt rám. Ennyi! Szerintetek akkor megfog nekem bocsájtani? Már nagyon szeretnék vele beszélni,kérdeztem SMS-ben hogy mikor beszélünk?találkozunk? De arra nem vàlaszolt semmit. Most hogyan tovább? Meddig kell várnom? Hogyan tehetném jóvá? Már nagyon nehéz így,nélküle. Nagyon szeretem őt.


F/22 F/27


2017. nov. 3. 13:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
88%

Azért arra kíváncsi lennék ellenkező esetben te a nyakába ugranál-e két nap után..

Ha szeretted volna nem csalod meg.

2017. nov. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
89%
Szóval nem elég, hogy megcsaltad, még egy érzéketlen bunkó is vagy aki nem is fogja fel ennek a jelentőségét?:) Remélem túllép rajtad hamar és nem enged közel magához egy ilyen mérgező embert mégegyszer.
2017. nov. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
93%
És visszatért a szappanopera gyártónk. Köszi a napi agymenésed. Nagyon örülök, hogy most kihagytad a sztoridból a megverős részeket. Az már tényleg nem vicces, de akkor megértetted úgy látszik.
2017. nov. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
85%
13-as már féltem hogy csak nekem nagyon gyanúsak ezek a kérdések
2017. nov. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
83%
Az utolsó 5 embernek annyira igaza van. Olvasd el őket 100-szor. Remélem a volt barátod valami kedves férfit talál majd magának. :)
2017. nov. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
74%
Valszeg nagyon szarul esne hogy megcsaltál, és hasonlóképp járnék el mint a párod (exed). Ehhez idő kell, amit nem tudsz sürgetni sehogy sem. Mit számít neked 1 nap, vagy 1 hét, netalán 1 hónap alatt bocsájt meg? Ha szereted ugyanúgy szenvedsz ezidő alatt, mint ő, és az a minimum h kivárod a döntését. Majd amint letisztázta magában lelkileg hogy képes-e veled folytatni, jelentkezik.
2017. nov. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
92%
Azért fura egy figura vagy te. Te csaltad meg. Hol volt akkor a fene nagy szerelmed a párod iránt ? És most még te hepciáskodsz hogy túl sokat kell várnod? Kapj már a fejedhez. Gondolkozz el te is hogy szereted e még és mit akarsz tőle? Tudsz hűséges maradni? Vagy csak jó volt ott lakni és az hiányzik ? Őszintén? Tökmindegy hogy hetero vagy homo egy kapcsolat,ha megcsalja valaki a párját akkor vezekeljen. És ne neki álljon feljebb. Türelem és idő kell.
2017. nov. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
74%

Bírom azt amikor valaki fèlrelèp,ès előadja mennyire szereti a másikat.. ahapersze,látszik(azèrt is csaltad meg nem?!):D

Ha össze is jöttök megint,majd vállalod a tetteidnek a következmènyeit,meg hogy ez a másikból mit fog előhozni. ~

24L

2017. nov. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
84%
Én biztos vagyok benne, hogy szeret még, ezért reagált így. Nyílvánvalóan fáj neki és nemtud rögtön megbocsátani. Persze az is benne lehet, hogy ez egyfajta "bosszú", még akár tudat alatt is. Várj még egy kicsit, ne írogass neki hagy gondolkodjon és várd, hogy ő lépjen.Ha nem válaszol megint vagy egy-két hétig még egy utolsó próbát megér, hogy elmenj hozzá
2017. nov. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!