Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Rosszul érzem magam, szeretném...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul érzem magam, szeretném felvállalni, hogy meleg vagyok, de nem merem. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék bújkálni, egy teljes értékű kapcsolatra vágyom, ugyanazokkal a "jogokkal", mint egy hetero.


Nem szeretném, ha az emberek lenéznének ezért...


Még nincs párkapcsolatom és (fiúval) nem is volt 1-2 hónapnál hosszabb, mert soha nem tudtam olyan srácba beleszeretni, aki meleg.. Viszont azt hiszem lassan ezen is túl vagyok és... Na mindegy.


A lényeg az, hogy nagyon rossz érzés az, hogy nem lehetek önmagam és nem vállalhatom ezt fel.


7 barátom meg anyukám tudja már, ők eddig jól reagáltak...

Budapesten élek amúgy.


2017. nov. 22. 16:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
85%

“tököm kivan az állandó maga mutogatásból”


De azért idejössz és a homoszexualitás kategória kérdéseit lesed.


“Ha normálisan viselkedsz a kutyát nem fogod érdekelni...”


Szerintem elég normális kérdést tett fel, normális hangnemben, te meg idejössz piszkálni.

2017. nov. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Lacás1976 ***** válasza:
100%

Sok homofób marhaságot írtak neked ezeket tojd le.

Szerintem jól csináltad azok az emberek tudják akik számítanak neked a többire meg nem tartozik. Én is szeretnék pl. Olyan munkahelyen dolgozni ahol tudják meleg vagyok de amíg vannak primitív emberek inkább ne tudják. Nekem is csak őseim meg pár barátom tudja meg persze párom akivel 4 éve együtt vagyunk.

2018. márc. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Én Pesten voltam valamikor a haverjaimmal, de egyszercsak szembejött veleünk egy meleg pár. Kézen fogva. Senkit nem érdekelt hogy melegek senki nem bámulta őket fullra elvegyültek,pedig nem voltak több 14-15nél,és fiúk voltak. Eléggé megdöbbentünk mer errefele ez nem pont így szokott lenni.... Szóval nyugodtan sétálhattok kézenfogva majd senkit nem fog érdekelni.
2018. ápr. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!