Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Más is gyakran találkozik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is gyakran találkozik fitymaszűkületes srácokkal?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 1 évben 5 fitymaszűkületes fiúval találkoztam. Meglepően magas arány. Van itt olyan akinek szintén van? Mióta? Részleges vagy teljes? Amúgy mind tök jól eléldegél vele de mégis meglep, hogy ilyen gyakori a dolog.

2018. febr. 2. 02:13
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Írta valaki, hogy igénytelenség, nemtörődömség. Én nem így látom. 20 év alattiakról beszéltem. És azért ezt otthon beadni szülőknek nem lehet egyszerű. Meg dokihoz menni vele se. Kellemetlen, kínos, stb.


Mikor jár az ember HIV szűrésre (már akinek alap) az is kellemetlen pedig nem vagyok beteg, de rossz ott ülni, stb. Szóval azért az ítélkezés előtt én mérlegelek is...

2018. febr. 7. 08:06
 12/18 ftf1983 ***** válasza:
100%
Szerintem gyerek és szülő között kéne olyan kapcsolatnak lenni, hogy ne legyen kínos elmondani, hogy valami probléma van és orvoshoz kéne menni. A másik, hogy ne legyen már kínos egy orvos előtt letolni a gatyát. Nem mondom, hogy a világ legkellemesebb dolga, de túlélhető. Az ilyen területtel foglalkozó orvosoknak ez nem különleges dolog, naponta több férfit és nőt vizsgálnak meg és nem fognak azzal foglalkozni, hogy kinek mekkora, hanem azt nézik van-e valamilyen rendellenesség.
2018. febr. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért, ha valakinek szükülete van, annak el kellene menni dokihoz legyen az 15 vagy 35 éves is. Fogorvoshoz is eljár az ember, ha lyukas a foga.


Ráadásul a téma indítója szexuális élet terén tette fel a kérdést, tehát itt mégfontosabb szerintem.

2018. febr. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Szerintem is megoldható lehet, de nem mindenki ilyen... Ezt fogadjuk el.
2018. febr. 9. 10:38
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Elég gyakori. Ráadásul aki az én fitymaszűkületemet segített megoldani csávó vele nagyon jól elbeszélgettünk és ő mesélte mennyi fiút és férfit érint ez. A gyerekorvosoknak is nagy szerepe van benne sok kisfiúnak ők okozzák ezt a kiskorban a felrántással, a szülők túlzottan tiszteletben tartják a gyerek szégyellősködését emiatt van az hogy nem derül ki és felnőttkorig félnek szembenézni vele. Ez amugy rám is igaz volt nem mertem felvállalni a család előtt a fitymaszűkületemet és a mai napig nem tudják. Erre a csávó válasza az volt hogy a melegek vagy akik nem heterok azok hendikeppel indulhatnak mert nem elég, hogy nem heterok de még a férfias ságukkal is gond van, kétszeres szégyen és egyiket sem merik egy bizonyos érettség előtt felvállalni. Én azt gondolom ebben lehet valami, mert egy comingout nekem se ment a szűkületemről, bár ma már nem szégyellném annyira felvállalni, csak azért na! És csak néhányan tudnak róla azok közül a barátaim közül, akiknek ugyan úgy gondjuk volt a férfias ságukkal, de legalább tudtam nekik segíteni annyival hogy összehoztam őket a csávóval, akivel lehet erről beszélni és tud segíteni ha valami gond van ottlent, ez pedig hogy van kivel beszélni róla nekem sokat jelentett abban is hogy több lett az önbizalmam, de abban is, hogy szembe mertem nézni a szűkületemmel és elhatároztam hogy foglalkozom vele és a megfelelő emberrel megoldatom!
2018. aug. 1. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2018. okt. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Cukorbetegség miatt szűkületem lett,nemsokára műtenek.
2022. márc. 12. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az cukorral velejáró dolog..
2022. márc. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!