Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A másság örökletes is lehet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A másság örökletes is lehet?

Figyelt kérdés
Apósom szerette a fiúkat-fiúkat is. Fiamon látom,hogy neki is van valami hajlama. Lányos. Szinte biztos,hogy nem hetero,de nem ez most a kérdés.

2018. febr. 8. 22:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%
Jelenlegi ismereteink szerint nincs örökletes hajlam.
2018. febr. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

Kimutatták, hogy testvéreknél például az átlagnál nagyobb annak az esélye, hogyha az egyikük meleg, akkor a másik is az lesz.


Ikreknél pedig még inkább.


Mindenképpen genetikai háttere van a dolognak, azt hogy pontosan hogy, s mint még nem tudjuk biztosra.



Másrészt... Az, hogy lányos valaki semmit nem jelent ilyen szempontból...

2018. febr. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
9%
Mutass be a fiadnak :D
2018. febr. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Olvastam,hogy a génjeink nagy részét a nagyszülőktől örököljük. Innen feltételeztem. Apósom konkrétan rajta lett kapva egy intim helyzetben. Az ő részéről 100%,csak az apja még a bal kezességet se tolerálták. Mellesleg a fiam is balkezes. A fiam még kicsi,de már a tanárjának is mondta,hogy itthon szokott lányos napokat tartani. Olyankor "lány".
2018. febr. 9. 06:21
 5/15 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem genetikai vonatkozasai vannnak, igy nem kizarhato, hogy egy csaladban tobb agon is kijon. Azt olvastam, hogy az X kromoszomahoz kotheto a gen, tehat az anyai agrol oroklodik.
2018. febr. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
39%
Énis azt olvastam, hogy csak az anya örökíti a gént :)
2018. febr. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%

"olvastam,hogy a génjeink nagy részét a nagyszülőktől örököljük" Nem, a génjeink egészét a szüleinktől örököljük... akik persze a saját szüleiktől.


Attól hogy "lányos" a fiad, még nem lesz meleg. szóval ne döntsd el előre. Egy meleg is lehet sport, és autóbolond izompacsirta, egy babázós fiú is lehet full hetero. Mint az öcsém... kicsinek babázott, meg felvette a szoknyáinkat, de csak a csajokat szereti.

2018. febr. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem egy gyereknél még nem kell emiatt aggódni. Ők csak játszanak, a szexualitástól függetlenül. Én úgy tudom, hogy a homoszexualitásra való hajlam örökölhető de a környezet dönti el, hogy meleg lesz-e az illető.
2018. febr. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Testvéreknél minél több a fiú gyermek egymás után annál valószínűbb hogy lesz egy homo. Illetve testvéreknél csak az egypetéjűeknél nagyobb az esély.
2018. febr. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%
De azt ugye tudod hogy a melegek kb fele egyáltalán nem lányos?:)
2018. febr. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!