Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A másság örökletes is lehet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A másság örökletes is lehet?

Figyelt kérdés
Apósom szerette a fiúkat-fiúkat is. Fiamon látom,hogy neki is van valami hajlama. Lányos. Szinte biztos,hogy nem hetero,de nem ez most a kérdés.

2018. febr. 8. 22:36
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kisfilmet. Akkor mostmár tudom,hogy ha örökölte,akkor tőlem. Egyenlőre úgy néz ki,hogy fiúként érzi jól magát,de "lányként" és felnőttként lány barátnőt szeretne. Majd kialakul,hogy mi lesz.😊
2018. febr. 9. 12:01
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Pozitív, hogy szülőként így állsz hozzá és támogatod a fiadat, engeded neki, hogy felfedezze önmagát és önmaga legyen.


Minden jót!

Egy meleg fiatal.:)

2018. febr. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
34%

Hát, az anyám öccse meleg volt, nem kamuzok, nem viccelek, őszintén mondom.

Én már 12 évesen is tudtam hogy meleg vagyok, mindig a fiúk érdekeltek, a lányokat 'megvetettem".

Amúgy ha jól emlékszem pl George Michael anyának az öccse is meleg volt és magára is nyitotta a gázcsapot mert azokban az időkben még büntették is.

Én szerintem full genetika az egész, de ezt nem fogják megmondani, most gondold el ha a nők nem csak a Down kórt tudnák kiszűretni, hanem azt is hogy a fiú magzat rendelkezik e a meleg - génnel...

Pffff.....

2018. febr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
66%

Ja, és még valami az anyám is bisex.

Ezért fogadták jól a dolgot, amikor benyögtem nekik 16 évesen...

Szerencsére liberális szüleim vannak.

Anyám egyszer sírva bevallotta hogy fiatal korában nőkkel is lefeküdt és azt meg tudtuk hogy az öccse meleg és egy férfival él együtt.

Én mindig a genetikára tippeltem.

Amúgy én is balkezes vagyok és anyám öccse is balkezes.

Balkezes bu...k :DDD vagyunk :DDD

2018. febr. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

9-esnek valaszolnek.Kornyezetemben (gyerekkori)senki nem volt akirol tudtam volna hogy meleg vagy akar szexualis kontaktus,semmi.Es megis meleg lettem.Gyerekkoromban mindig arra figyeltem fel ha egy jo kinezetu pasit lattam elkezdtem szinte remegni akkoriban 30 evvel ezelott azt sem tudtam pontosan mit jelent a homoszexualitas.

Kedezo:nem vagyok meggyozodve arrol hogy ez orokolheto-e(homoszexualitas)de anno nekem azt mondta az egyik orvosno mivel kibogtem a szexualis bealitottsagom hogy ha nosolok nagy esely szulethessen hasonlo gyerekem.

2018. febr. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!