Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti hol találtatok komoly...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hol találtatok komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy a pasik többsége csak szex kapcsolatot akar.. én komolyra vágyom. Hogyan találhatnék egy normális férfit, aki nem csak ürítőként tekint rám, szexuális eszközként.. akivel ellehet menni ide oda, akivel lehet romantikázni..

Nem vagyok prűd, sőt, kifejezetten perverz vagyok de nekem érzéseim vannak és érzéseket is akarok, megélni a szerelmet, összebújni, egymás fülébe súgni, nem pedig csak bszni mint a nyulak..

Tippek, tapasztalatok, tanácsok?


24F



2018. júl. 26. 14:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

9. Mondocon?!*o*


Na de az én sztorim és hozzá kell tennem hogy én még csak a keresésig jutottam.

Próbáltam a nyáron minél több embert megismerni és a hátha összejön valami elvet csinálni de csak egy csomó ismerősöm/barátom lett(ami persze tök jó csak egy fiú is a terveim között lett volna ami kimaradt:P).

Bár lányok terén "sikerem" volt aminek viszonylag örülök mert ezek szerint nem lehetek olyan csúnya csak fiú téren béna.:D

Még nem adom fel a reményt mert bármikor összetalálkozhatok egy sráccal és remélem te is kérdező.^^

Próbáld te is úgy csinálni mint én hogy a nyárra feltankolsz programokkal mert az növelheti az esélyeidet.:)

Szurkolok és sok sikert.

2018. júl. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Csodával határos módon én is a Rómeón találtam rá a jelenlegi páromra, de nekem 28 éves koromig kellett várnom. Addig csak apró kudarcos próbálgatások voltak. Ez viszont ne legyen hervasztó, mindenkinek meg van írva a nagy szerelem. ;-)

30/F

2018. aug. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!