Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit kellene tennem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Január óta ismerkedem egy sraccal sajnos hodmezovasarhelyen lakik en nagyon megkedvtem sot mondhatni beleszerettem tobbszor talalmoztunk mar de igazabol a tav miatt elhajt a kapcsolattal :( en barmit megtennek neki hogy vele lehessek, csak ra tudok gondolni, de felek ha ezt elmondom nekk akkor utana szepen lassan eltunik. De nem birom komolyan szenvedek ugy bele szerettem probalkoztam ismerkedni, szexrandizni hogy elfelejtsem, de nem megy. Szeretnek vele lenni, de nem tudom mi tevo legyek felek hogy elveszitem. Kerlek csak normalis valaszokat irjatok, koszi. :(

2018. szept. 7. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Bocsi. A te merre vagy?

Ha meg tudod tenni, hogy felkeresed, ott töltesz pár napot, probálod visszaszerezni. S ha jól alakul, akkor elgondolkodhatsz/hattok róla, hogyan tovább. El tudsz e költözni (nem is feltétlenül hozzá, csak a közelbe) meg ilyesmi.

2018. szept. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok :/ engem nem zavarna a tav...
2018. szept. 7. 20:50
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Óóóo értem. Szerintem az lenne a jó, ha par napra meglátogatnád Hódmezővásárhelyen. S megprobálnád meggyőzni 💘
2018. szept. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
64%
Én odautaznék a hétvégén. Vesztenivalód nincs, csak nyerhetsz egy igazi szerelem beteljesedését. Ha nem tudsz hol aludni, még nyár van, egy híd alatt sincs hideg. Én anno Bp.- ről Edelénybe utaztam mindenre elszántan, nem reménykedtem semmibe és még aznap szptam a szerelmemet.
2018. szept. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!