Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nem tudom mit tegyek. Megérné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek. Megérné megpróbálni hátha?

Figyelt kérdés

Van egy srác...általános sulis koromban egy iskolába jártunk haverok voltunk...Volt egy botrány a családjában amiről igazából minden körzetbeli tudott,így ő és a huga elköltöztek ,nem láttam soha többet...Első ha szabad így kifejezni magam, szerelmem volt de mivel még alig voltam 11-12 éves így nem voltam tisztában sem magammal sem az érzelmeimmel de annyit tudtam hogy mindig vele akartam lenni csak már akkoriban is,ugyan úgy ahogy most féltem neki elmondani hogy minden percemet szeretném vele tölteni,nem a szerelem miatt,hanem mert imádtam vele lenni,a boldogságomhoz már annyi is elég volt hogy a közelemben legyen és már sugároztam a boldogságtól.. tehát amióta én elmentem általánosból és indultam középbe nem beszéltünk sem facen sem élőben..Még facen is félek rá írni ,félek hogy egyből lekoppintana vagy esetleg egyből levágná hogy miért írok neki,és az esély arra hogy ő is...meleg nagyon kevés szinte nulla,de az érzés amikor ma láttam tegnap egy lánnyal a buszmegállóban,nagyon összetörtem hogy na most van minden veszve , esélytelen az egész. Végig csak őt néztem amíg felszállt a buszra és elment a lánnyal. Nem láttam semmilyen csókot,vagy ölelést,csak annyit hogy a lány megsimogatta a haját és ennyi,nagyon elvesztettem minden reményemet. Milyen tippet tudnátok adni ? :/

Rólam annyit hogy én 18 éves vagyok és a mellette lévő faluban élek. Ő nálam 2 évvel fiatalabb.

Nagyon szépen köszönöm a segítséget, előre is.

Pacsi :)



2018. szept. 16. 21:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg ráírni haverként,hogy szia,mi a helyzet veled , rég beszéltünk stb..

Nem fogja levágni hogy meleg vagy ne aggódjál. Először próbálj összebarátkozni vele, ha régen jóban voltatok nem lesz ez olyan nehéz.

2018. szept. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg próbálj ismerkedni másokkal. mert ha most újra vele leszel akkor egy REMÉNYTELEN szerelem lesz... Magadnak teszel jót ha nem foglalkozol vele újra. Mondani egyszerű tudom, de hidd el. Lesz más is aki megadja ezt az érzést. CSAK KERESS! Ezúton is egy hatalmas ölelést küldök neked és kívánom, hogy mielőbb találj párt, hogy ezt az űrt betölthesse a szeretetével.
2018. szept. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy én falunk élek,ahogy ő is..így nagyon esélytelen a keress más téma:/ van esély közelebbi városokból,de a gáz...hogy én őt szeretném..Nagyon nagyon..
2018. szept. 16. 22:11
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondhatom hogy nincs mit vesztened :) próbálj meg ráírni. Egyébként nem tudom, miből gondolná, hogy meleg vagy, ha azt írod neki, láttalak nem rég és eszembe jutott milyen jó barátok voltunk, miért ne lehetne megint. Az is lehet hogy neki is hiányzol te, csak egyikőtök sem lép egy megfelelőt. :) hajrá!
2018. szept. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
De aranyos♥️♥️
2018. szept. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom,éreztétek már ti valaha azt a borzalmas érzést amit a MIVAN HA szavak sulya nyom rátok..? az a mivan ha az van amit az utolso elötti kommentelő írt..de mivan ha szimplán talán vissza sem ír.? nagyon kevés önbecsülésem van és valami okból krvára negativ ember vagyok,egyszerüen csak a rosszra tudok gondolni. Idiota lennék 18 éves létemre ?
2018. szept. 16. 22:29
 7/13 anonim ***** válasza:
87%

De aranyos vagy :) nem vagy hülye csupán még nem tapasztaltál az élet másik oldalából. Még nem tudod mennyi mindent fogsz elveszteni életed során, ennél 100x fontosabb dolgokat, amire azt hiszed örökké ott lesz neked biztosan, nem lesz ott. Nem egy másik emberen múlhat teljes mértékben a boldogságod mert a végén mindig oda fogsz kilyukadni, hogy egyedül vagy. Na jó, már kezdek átmenni nagyon negatívba, nem folytatom, de kell majd tanulnod az önbecsülést. Ha máshogy nem, az élet ilyen veszteségekkel fog rákényszeríteni.

De megismétlem magam, PRÓBÁLD MEG megkeresni :) most van esélyed, a dolog úgy sem válhat rosszabbá hiszen jelenleg semmilyen kapcsolat nincs köztetek. Ez csak felfelé ívelhet

2018. szept. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Oké krvára sok energiát adtatok nekem és kövi hétvégén lesz egy buli,ha ő is ott lesz elhivom félre beszélgetni,meg inni pár sört ... Köszönöm szépen nektek ! <3
2018. szept. 16. 22:57
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Majd dobj privit hogy mi lett es el ne mond egybol h bele vagy zugva
2018. szept. 17. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%
Sok sikert^^ Majd meséld el lécci *-* már nagyon érdekel mi lesz ebből :3
2018. szept. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!