Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha a kinsey-skálán 4-es,5-ös...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a kinsey-skálán 4-es,5-ös vagyok akkor még fogok tudni heteró kapcsolatban élni?

Figyelt kérdés
A fiúkhoz jobban vonzódom, de letudok feküdni lánnyal, de annyira nem fognak meg. De csak heteró kapcsolatot tudok elképzelni, meg sokszor évekig eltudom nyomni magamban a homoszexuális érzéseimet. Szex közben szoktam fantáziálni fiúkról, de mivel biszex vagyok szerintem ez normális. Meg tudok szeretni egy lányt csak nem olyan erősen mint egy fiút. Fiúval nem voltam, nem is leszek, mert én nem fogom ezt felvállalni senki előtt. Mert ezért az emberek, családom megutálnának, átlagos heteró életre vágyom. Meg tudom, hogy a melegek kapcsolata, nem stabil, egyedül élnék, és az sem jobb.
2018. dec. 22. 09:01
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Milliószor volt már a kérdés, csak éppen máshogyan volt megfogalmazva. Nyugodtan élj nyomorban, és felelj meg másoknak. Lehet, persze, hogy lehet. Tessék!
2018. dec. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

jaj nekem, ez komoly?


szal akkor ha jól értem, te magad is pontosan tudod h a fiúkra vágysz, de csak azért se, mert megutálnak ... hát király.


lehet így élni, igen, ismerek sok példát. aztán előbb-utóbb úgyse bírod idegekkel, jön a pszichiátria, jön majd a feleség melletti félrejárás akár kisgyerekkel is, aztán egy jó kis botrány, válás ... most ez mennyivel jobb?


te meg majd 60 évesen teszed fel a kérdést magadnak h úr isten, megérte?

2018. dec. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12%
Én is ugyan így vagyok ezzel :) 3 éve van barátnőm, de ettől függetlenül a tudta nélkül le szoktam feküdni mellette férfiakkal és így minden meg van oldva :) 23/F
2018. dec. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

az oké, de 23 vagy ... aztán majd eljön az idő, amikor azt mondod h na ez így nem megy. de persze ki tudja ... lehet h csak én ismerek túl sok ilyen rossz esetet, de még olyat is, amikor az ürge 50 évesen, két gyerek után hagyta ott a családot egy kiscsávóért, összeköltözött vele, a felkesége meg öngyilkos lett ...


szal ..... azért ez kva necces.

2018. dec. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Mielőtt kifejezném igencsak negatív véleményemet a te életfilozófiádról válaszolok a kérdésedre: Ha te a Kinsey skálán a közepes értékhez tudod magadat besorolni akkor azt jelenti, hogy nyitott vagy mindkét alapvető nemmel a szexre azonban inkább a saját nemed vonz. Ergó élhetsz boldog párkapcsolatban egy nővel is.


Na DE, a részletes leírás alapján te inkább 5-6 között lehetsz; én inkább azt mondanám, hogy neked egy meleg párkapcsolat hosszú távon előnyösebb lehet. Ugyanakkor szörnyű ez az egész szöveg, hogy a melegek kapcsolata nem satbil, és mi az, hogy egyedül élnek? A melegek párkapcsolati státusza arányos a hetero emberekével, akárcsak az együttélés. Ez egy mérhetetlen nagy ostobaság. Azt még megértem, hogy félsz a körülötted élők reakciójától, és az sem kizárt, hogy nem lesz túl jó fogadtatása az előbújásodnak. De szerinted jobb leélni egy hamis életet, áltatni a párodat, hogy minden rendben, hogy szereted miközben helyes fiúkról álmodozol, és áltatni legfőképp magadat arról, hogy elégedett vagy az életeddel?

Én sokáig nem beszéltem magamról senkinek, rájuk bíztam, hogy észrevegyék és eldöntsék, hogy hogyan fognak viselkedni, tekinteni rám. Aztán amikor összeismerkedtem a párommal nem is volt kérdés, hogy büszkén akarom fogni a kezét mindenki előtt. Úgy voltam vele, hogy ha ő bemutat mindenkinek akkor én miért titkoljam őt? Szóval mi évek óta együtt élünk és csak olyan emberek vesznek körül akik nem tesznek különbséget az ilyen jellemzők között, akik nem tulajdonítanak jelentőséget az ilyen semmiségeknek, hogy szexuális orientáció, nemi identitás, bőrszín, származás, stb. :)

2018. dec. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

Lehet.

De hogy érdemes-e, az már egy másik kérdés.

2018. dec. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Bármit lehet, de valóban nem érdemes.

Mennyivel jobb lenne a világ a melegek számára, ha a sok millió álhetero egy része is felvállalná magát, és akkor máris nem lenne elnyomás.

2019. jan. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%

mert honnan veszed h sokmillió álheteró van?

azért a ló túlsó oldalára se kell esni ...


viszont kérdező, ha te már így kijelented h ugyan jobban vonzanak meg róluk fantáziálsz de tuti nem leszel fiúval csak mert csak, hát ... az kemény helyzet, sok jó nem fog kisülni belőle.

egyébként meg ismerek én olyan heetró fiút, akinek vannak olykor fiúval is dolgai, mégse lett emiatt kevésbé heteró. de nyilván ezt te érzed magadban, csak szal nem érdemes elnyomni, amire vágysz, annak sosincs jó vége.

2019. jan. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó válaszolónak:

mivel fogalomzavarban vagy, ezért nem reagálok a kommented első részére.


Aki fiúkkal szexelsz, nem heteró, nem lehet kevésbé heteró, mint egy heteró. Ez heteroszexuális nő, férfi, nem szexel vele azonos neműekkel. Ha igen, akkor biszexuális, még ha ő azt is állítja magáról, hogy hetero. Az, hogy valaki belemegy egy hetero kapcsolatba, és hazudik magának, és a partnerének, attól még ugyanúgy nem heteró.

2019. jan. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!