Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Komoly kérdés. Milyen feltétel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kérdés. Milyen feltételeknek kell teljesülnie ahhoz, hogy az ember bevonzzon egy jó párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Nem nagyon részletezném, röviden elmondom a történést.Olyan kapcsolatom ért véget már hónapok óta, amire azt mondom, az én életemben megadatott egy olyan kapcsolat, ahol a párom nem csak a szerelmem volt hanem az Igazi, egy ilyen tény után mit lehet tenni hogy olyan kapcsolatban lehessen még részem ahol nem fog az jutni az eszembe, hogy bár szeretem az illetőt de messze áll az igazitól ami megadatott, ezen hogy lehet átlendülni (ha lesz ilyen)? Ha van egy szerelmem de nem ő az igazi, azzal úgy igazán felszabadultan szexelni sem lehet jót.

Gondolkodjunk együtt :D



2018. dec. 26. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő lett volna az Igazi akkor nem ért volna véget a kapcsolat. Szerintem az a titok hogy el kell felejteni az Igazi keresését, és élvezni azt ami van. Hátha a végére pedig mégis ő lesz az Igazi.
2018. dec. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
A válasz attól függ, hogy férfi vagy nő vagy.
2018. dec. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Upsz, most látom a kategóriát. Elnézést!
2018. dec. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Ebbe az a jó, h majd lesz olyan másik pasi, akinél megint azt érzed h ő az igazi, nem biztos h a következő lesz az.


Nagyon jó kisugárzással kell rendelkezned, vidám, érezemes, hálás, és aki hisz minden jóban, de nem ragaszkodik hozzá. Próbálj meg ilyet kisugározni, akkor bevonzod.

2018. dec. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Talan megertem mire gondolsz, mindig sikeres voltam a kapcsolatokban, ha akartam part talalni mindig talaltam, okosat, helyeset, kedveset, es nekem egy egyszeru kerdes segitett eldonteni, ha mar eltel egy bizonyos ido, es elmult a friss kapcsolat erzese, es az ember tiszta fejjel kepes felmérni a tényeket, kiuritettem a fejem es feltettem magamnak egy kerdest.. "Ő az akivel le szeretnem elni az eletem?"

Ezt vegiggindolva mindig arra jutottam hogy nem, nemszeretnem, ezutam veget is vetettem a kapcsolatnak, kapcsolatokon belul se ereztem soha h baj van vele, egyszeruen hianyzott az a valami amitol szamomra teljes lesz.

A kerdesek es szakitasok igy mentek eveken keresztul egeszen 2017 februarjai, amikor megismertem valakit, nem terveztem h kapcsolatot keresek, fel sem merült, de megtörtént, fél évvel később megkérdeztem magamtol ugyanazt, es a valasz eloszor eddigi eletemben az volt hogy igen, Melette akarom keelni az eletem, azota akarhanyszor eszembe jut a kerdes, csak neha-neha ok nelkul, a valasz meg mindig igen. Lassan 2 eve vagyunk együtt, majd kovi februarba lesz az evfordulo:D

Nemtudom ez a nezopont segit-e, de hatha. Egyebkent klisés de nalam tenyleg igaz hogy akkor jott az igazi szerelem mikor egyaltalan nem kerestem, jottek a vizsgak, nem akartam semmit ami elvonja a figyelmem, vegul minden remek lett:D

2018. dec. 27. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!