Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van a melegeknél, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van a melegeknél, hogy a legtöbb idősebb (40-es,50-es korosztály) szinte csak a fiatalabbakkal (18-25) akar ismerkedni? Miért erőszakosak?

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre, nem akarok senkit sem megbántani, csak magamon tapasztalom, hogy szinte minden nap az öregek írnak rám, és szinte egytől egyig megsértődnek, amikor azt merem mondani, hogy a saját korosztályommal szeretnék ismerkedni. Annyira agresszíven tudják néha tukmálni magukat. Miért nem ismerkednek a saját korosztályukkal?


27/F (meleg)



2019. jan. 29. 21:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
# 10 Mit akartak és mennyi idős vagy?
2019. jan. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
87%

27 vagyok, nekem mindig is a 30-40 közti korosztály jött be és most is.

Van egy öcsém aki 23 éves, fiatalabbal azért is nem kezdek, mert olyan mintha az öcsém lenne, másrészt meg az érettebb férfias pasik indítanak nagyon be.

2019. jan. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
"Ha valakinek nem pálya a férfias megjelenés, akkor hol tud mégis számára izgató, izmos-deltás-magas férfi testet kapni férfiatlan megjelenésben? Hát 18-25 éves babaarcú fiatalkák között. Később már szétrombolja (női megfogalmazásban: sármossá teszi) a tesztoszteron az arcberendezését annyira, hogy akiket a férfiasság taszít, azok abban a korosztályban már nem fognak tudni keresgélni, mert számukra ott már nincs mit." Úgy érzem,hogy itt a 3-as válaszolónál van a kulcspont,még pedig ezzel a mondattal.Nagyon jól megfogalmazta.Én például ugyanebben a cipőben járok.Fontos a vonzó fiús,akár férfias testalkat,de ahhoz,hogy belészeressek szükségem van erre a kamaszos bájra,amit babaarcnak is nevezhetünk.És igen,jó a megfogalmazás,ez valahol "férfiatlan" kinézet.Ez fiús kinézet.Tudom,hogy vannak közöttünk kivételek,mint ahogy több hozzászóló is írja.De mégis úgy érzem,hogy többségünknek ez tetszik.Én harminc felett vagyok,de elég fiatalos a külsőm,mégis azt kezdem el észrevenni,hogy a 18-25 év közötti korosztályt nem igazán érdeklem.Meg is tudom őket érteni,de rossz érzés,mert pont abba a patthelyzetbe kerültem,amit nem tudok szabályozni.Nem tudom erőltetni,hogy érdekeljen a saját korosztályom/idősebbek,ha egyszer akárhányszor beszélgetek velük kizárólag baráti érzelmek jönnek belőlem.Az úgynevezett kamaszos,babaarcúak meg van,hogy rögtön el tudnak varázsolni.És nem csak azért mert nagyon vonzó szexuálisan,hanem a beszédjük is,habitusuk,hangjuk..stb. Mondhatnánk,hogy ebből az a kiút,hogy a saját,vagy idősebb korosztályban keresni.De ha egyszer nem tudok beléjük szeretni,a hozzászóló által elmondott okok miatt,nem tudom mit lehet tenni.:(
2019. jan. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 KanTigris válasza:
76%

Számomra passzívként mindegy engem mindenki megkap, aki csak belém akar élvezni és semmi érzékiséget nem akar.

22 F

2019. febr. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 ZoltanAnglia ***** válasza:
24%
Kerdezo. Szerinted mennyire szexik az 50-60 evesek?? Persze fiataloknak es idoseknek is a fiatal tatszik ..azok a szexiek.
2019. jún. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, egyesek itt miért általánosítanak (a kérdezővel együtt!)? Egy kommentben le szoktam írni, hogy idősebb korosztályhoz tartozom, és így keres meg valaki, majd megírom a koromat, két féle reakció szokott jönni! Ami a normális reakció, hogy elnézést kér, hogy számara túl koros vagyok, elköszönünk, és nincs tovább! A nem normális reakció, hogy többet nem válaszol! Szerintem ez a bunkó fajankó!
2019. dec. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!