Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Összejönnétek, vagyis egyenese...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek, vagyis egyenesen szólva, összejöjjek egy olyan fiúval aki ilyen felnőtt baba szindrómás? Pelenkát hord. De ezen felül nagyon jóképű, cukipasi. Alattam jár egy évvel.18f

Figyelt kérdés
nekem minden jöhet csak kaka ne, mert attól okádok. állítólag nincs kaka, de én nekem a pelenkáról sajnos az jut eszembe.
2019. febr. 6. 22:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
51%

Ha én most leírnám "aszexuális megközelítésből", hogy a ti normálisnak titulált szexuális tevékenységeitek micsoda végtelenül abszurd és elképesztően gusztustalan dolognak tűnik, akkor ahhoz képes ezek az ilyen-olyan szexuális izgalommal bíró fura fétisek józan, kellemes lányregények tűnnének.


De nem írom le, csak annyit mondok, vegyetek vissza magtokból, amikor egymás normalitását méregetitek. Én koromnál fogva például még emlékszek arra a világra, amikor a homoszexualitás, fenékbe- meg szájbarakás se tarozott a normák közé. Nagyon nem.

2019. febr. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
79%

Kedves #11! Köszönjük, hogy ismét megtisztelt minket egy kis burkolt bu*izással ahogy ezt minden kérdésnél megteszi valaki.


A normalitást mindenki a saját tükrén keresztül ítéli meg, és ez a szexualitásra kifejezetten igaz. Az, hogy mi a saját szexualitásunk normálisnak érezzük ahogy ugyan annyira jogunk van mint Önnek, a sajátjához.

Viszont a kérdés nem arra irányult, hogy a történetet normálisnak tartjuk vagy sem, hanem arra, hogy mi kezdeményeznénk-e a fenti személlyel párkapcsolatot. Ebben a kontextusban hadd szabadjon mindannyiunknak elmondani a véleményét. (és ha figyelmesen elolvassa, vok válasz kitér arra is, hogy attól függetlenül, hogy nem kívánunk az illetővel semmilyen kapcsolatot létesíteni azért azt a lehetőséget meghagyjuk neki, hogy úgy élje az életét ahogy ez neki kielégítő.)

2019. febr. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért betegesnek tartani erős!Mindenki mást szeret,nem kell ezért leszólni senkit!Mondom ezt úgy,hogy nem vagyok pelenka kedvelő.De ha két ember szereti,egymásra talál,mi ezzel a gond?Semmi!

Mondjuk azt sem értem,a kérdezőnek miért fontos hogy véleményeket olvasson?Mit számít,hogy más összejönne-e ilyen fiúval?

2019. febr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!