Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi értelme így ennek, amit a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme így ennek, amit a haverom csinál?

Figyelt kérdés

18 éves fiú, azt hiszem csak én tudom róla hogy meleg.

Azt mondja egy ujjal sem nyúlna hozzá egy csajhoz sem, de muszáj a "családi béke érdekében".

Bulikban is mindig csajokkal smárol, vannak neki 1-2 hétig tartó kalandjai is, elmondása szerint csak azért, hogy ne derüljön ki hogy meleg.


Azt mondta a szex is csak úgy működik, hogy fiúkra gondol közben, de neki ezt muszáj, mert ismeri a szüleit és tudja mi lenne a vége ha kiderülne a dolog.



2019. febr. 10. 15:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
58%

És mitől meleg? Nem lehet, hogy csak azt hiszi magáról?

Azért ha "alibiből" csajokkal smárol és senki sem tudja hogy meleg, akkor ugyan mitől meleg?

Mert én pl. alibiből sem smárolok csajokkal, és a csajos buli helyett a barátommal lépünk le...

2019. febr. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
60%
A haverod nem meleg, hiába állítja magáról azt.
2019. febr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
86%
Nem is hinnéd milyen sokan csinálják ugyanezt.. Hogy mi értelme? Már megfogalmazta neked. Rengeteg félelme van a coming outtal kapcsolatban és sajnos nem alaptalanul. Szerintem egy idő után úgyis rájön, hogy a valódi boldogság érdekében nincs értelme hazudnia magának és a családjának.
2019. febr. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 ftf1983 ***** válasza:
100%
A tipikus esete annak, amikor másoknak, társadalomnak, családnak akar megfelelni és nem a saját életét éli. Sajnos sokan ezt csinálják, aztán gyerek is becsúszik, mert úgy teljes a szánház ugye. Majd az ilyen srácok, pasik mennek a a szaunákba munka után pasikkal szexelni vagy éppen kép nélküli profilokkal ismerkednek a neten.
2019. febr. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
70%

Három dolog.

Egyrészt szerintem sem meleg, sokkal inkább biszex. Nekem pl akkor sem menni lánnyal, ha pisztolyt fognának a fejemhez. Persze vannak árnyalatok, de azért az, aki csajozik, csajokkal és szexuális életet de vannak meleg érzései az az én szótáramban nem a meleg címszó alatt szerepel.

Másrészt baromi nagy kamu, hogy erre van kényszerítve. Azt elfogadom, hogy kényszerből nem élheti ki a meleg vágyait (ezzel szinte mind voltunk/vagyunk így az életünk adott pontján), de arra baromira nincs senki kényszerítve, hogy csajozzon, főleg arra nincs, hogy meg is döngesse őket.

Harmadrészt, ha valóban csak kamuból csinálja, akkor iszonyat nagy szemétség a lányokkal szemben! NEM játszunk más érzéseivel! Soha!

2019. febr. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!