Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha lemegyek egy meleg szaunába...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lemegyek egy meleg szaunába, biztosan lesz szex?

Figyelt kérdés
Passzív vagyok és szeretem a dúrvább dolgokat is így nem lenne ellenemre ha nyomulnának rám... Viszont kérdés mennyire szoktak az ilyen helyeken nyomulni ? 26 éves vagyok . Vagy illedelmes a többség ?

2019. márc. 23. 04:08
 1/7 A kérdező kommentje:
A 69 a jobb vagy a Magnum ? M
2019. márc. 23. 04:09
 2/7 A kérdező kommentje:
Az az M nem tudom hogy került oda. ;D
2019. márc. 23. 04:10
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
A többsége azét megy oda mert kap v mit, szívesen mennek oda, csak felek. ;) talán egyszer.
2019. márc. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer voltam, akkor a Magnumban, de azonnal voltak jelentkezők. Nagyon király volt, még mennék.


Am a Magnum nagyobb és felkapottabb, mint a szauna69, de hogy jobb-e, azt nem tudom.

2019. márc. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A Magnumban csak tőled függ mi történik veled. Oda 99százalékban ugyan olyan indokból mennek, mint te. Adni_kapni, élvezni. Csak akkor tart kicsit több ideig, ha válogatós vagy.
2019. márc. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha lemennek biztos kapnék v mi nagyot a zizego popsimba jjaajjj. Upsz..

Csináltam már víz alatt oralt :) jó volt neki is :)

2019. márc. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Valaki jár innen a Richter férfi szaunajaba. Kicsi szauna el lennénk. 3kor szoktam ott lenni, egész jovohéten ott vagyok még utána is. 16f
2019. jún. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!