Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Homoromantikus aszexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homoromantikus aszexuális beállítottsága van valakinek?

Figyelt kérdés
Eléggé ritka, mert ha valaki nem hetero, vagy bi, akkor sokak szerint csak szexmániás meleg lehet,ezért felismerni, kezelni, hasonlót találni a legbonyodalmasabbak egyike, hacsak nem lehetetlen.
2019. ápr. 23. 10:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Ha már mindenképpen kategorizálni kell, akkor engem talán homoromantikus demiszexuálisnak lehetne mondani... de szexmániásnak semmiképpen sem 😀 25fma

(azért az ritka szerintem, h egy meleg pár aszexuális legyen és ne szexeljen egyáltalán, kivéve, ha mindketten impotensek 😲)

2019. ápr. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Itt a gyakorin is volt olyan aki azt írta, hogy a párjával csak orál volt és boldogok voltak együtt. Ha ilyen van akkor szerintem olyan is aki romantikusan vonzódik egy másik férfihez de nem szexelnek.

Rengeteg félék vagyunk mi emberek :)

2019. ápr. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
2# de ha legalább orál van, akkor megvan a szexuális kielégülés, ami azért fontos egy ember életében. Nem azt mondom, h központi kérdés, de lényeges. Ha szereted a párodat, akkor testileg-lelkileg közel akarsz kerülni hozzá.
2019. ápr. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Bár végülis, jobban belegondolva, ha a pár egyik tagja sem vágyik szexre, akkor hiányérzet sincs...
2019. ápr. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Tudom; nem arra hoztam példának, hogy szex nélkül is lehet, hanem arra, hogy van olyan pár is ahol "elég" az orál is annak ellenére, hogy a legtöbben ezzel nem elégednénk meg. Azt próbáltam példálozni, hogy ha ilyen van akkor biztosan van olyan is akinek a másik jelenléte/szerelme is elegendő és nem vágyik a testiségre.
2019. ápr. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Homoromantikus demiszexuálisként se lehet egyszerű párt találni.
2019. ápr. 23. 15:44
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én aszexuális vagyok ugyanakkor a fiúkhoz vonzódom. Egyszer sikerült eddig találni valakit, de a végén kiderült, hogy mégis csak hiányzik neki a szex. Úgy hogy pár hónap után vége is lett. Pedig nekem jó volt szex nélkül is. Nem egyszerű. Ritka és ugye nincs ráírva az emberre. Már a meleg ismerkedés sem egyszerű, nem még ha meleg aszex az illető...
2019. ápr. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
És te mennyi idős vagy?
2019. ápr. 24. 16:33
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, Én! Nem egyszerű így bárkit is találni magad mellé.


25/f

2019. ápr. 25. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
7. vagyok 39 éves
2019. ápr. 25. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!