Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Homoromantikus aszexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homoromantikus aszexuális beállítottsága van valakinek?

Figyelt kérdés
Eléggé ritka, mert ha valaki nem hetero, vagy bi, akkor sokak szerint csak szexmániás meleg lehet,ezért felismerni, kezelni, hasonlót találni a legbonyodalmasabbak egyike, hacsak nem lehetetlen.
2019. ápr. 23. 10:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek egy lányt, aki aszexuális és homoromantikus. Majdnem össze is jöttünk, mert én meg pánromantikus aszex vagyok, de sajnos túl messze lakunk egymástól.
2019. máj. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%

Én az vagyok, telibe. És már lemondtam, hogy találjak valakit, inkább csak vagyok és ennyi :D

18L

2020. márc. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Budapesti vagyok és ilyen beállítottságú -sajnos erre nem vevők a melegek :(
2022. szept. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!