Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiú-lány barátság mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú-lány barátság mennyire valós dolog? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2019. jan. 15. 20:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%
Nem létezik. Egy nő kizárólag a párjával képes a barátsághoz hasonló bizalmas viszonyt kialakítani. De annak nem a kölcsönös szociális előnyök az alapja, hanem a szex.
2019. jan. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

van, 3 éves korounk ota ismerjuk egymast, tobbet egyikunk se akarna, nem is tartjuk szépnek egymast, de mégis sokak "szépnek tartanak" szval jah van


igazabol egy jó házasság alapja a barátság :) kulomben kiabalas, válás stb lesz


van volt lesz, mindeki mashogy el meg szinte mindent, az h en ezt mondon 1 dolog a te életed, lehet h te soha nem fogsz ilyet latni


18/f csaj is 18

2019. jan. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Az én személyes tapasztalatom alapján ki kell alakulnia.

Nekem úgy volt hogy új osztályba kerültem, és 2. évben nagyon jóban lettem a sráccal, és először csak mint barát... De aztán el kezdett tetszeni. És tudom, itt akár vége is lehetne, de aztán úgy döntöttem hogy nem, nem próbálkozok be nála, több okból.

1. Az egyik legjobb barátnőmnek ő tetszik, és bennem van annyi gernic hogy nem nyúlom le előle.

2. A fiú gondolom tudtán kívül egyértelművé tette hogy nem jövök be neki, így igazából egyszerű volt a barátságot választanom.

És örülök neki hogy így tettem, ma már az egyik legjobb barátomat tisztelhetem a fiú személyében 😊

2019. jan. 16. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Létezik. Mindketten kapcsolatban vagyunk. Egymásnál is alszunk, soha semmi olyan nem volt senki fejében.
2019. jan. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Létezik. Voltam már rövidebb-hosszabb baráti kapcsolatban több fiúval is, és egyikünk fejébe se fordult meg, hogy összejöjjünk.
2019. jan. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 LilPumpfan01 ***** válasza:
Tényleg létetik és szerintem mindkét nemnek szüksége van barátokra az ellenkező nemből hiszen teljesen máshogy látják a dolgokat és gyakran nagyon jó tanácsokkal tudnak ellátni.Igaz ritka,hogy egy idő után nem tekintenek egymásra több mint barátként de lehetséges nekem is van olyan fiúbarátom akinek tudom hogy nem vagyok az esete és ő se nekem
2019. jan. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%

Tapasztalat alapján mondom ezt a történetet.


18 éves fiú vagyok jelenleg, és 16 évesen szűnt meg a legjobb barátommal (lány) a 9 éves kapcsolatom.

Óvodában ismertük meg egymást, elkezdtünk felmenni egymáshoz, játszottunk stb, amit egy gyerek csinál. Egy általános iskolába (osztályba jártunk), szüleink is a legjobb barátok voltak (legalább is csak az anyukáink). Elmentünk együtt ide-oda, sokat bicajoztunk.

Elmondtam neki minden szerelmemet, vagyis aki tetszett, és nem is zavarta.


Majd később, amikor már 9.-es lettem, akkor össze jöttem a barátnőmmel, amit elmondtam neki, mivel barátom. Ekkor nem hitte el, elfogta a féltékenység.

Akkor utána már alig beszéltünk.

2017-ben annyival zárta le a dolgot, hogy "volt barátságunk".


Persze, ez nem mindenkénél lehet így.

De biztos tetszettem neki, és velem akart lenni, mivel néha kezembe karolt, ölelést adott vagy puszit, ami nagyon nem fordult elő stb (mintha próbálkozott volna).

2019. jan. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Amennyiben 2 olyan fél között alakul ki?akik között nincs vonzalom,simán.Nekem volt pár ilyen,jól működtek :)
2019. jan. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Ugyan nem vagyok már tini (30/N) de hidd el nekem.. igenis létezik. Egyetem alatt jöttünk össze, hamar kiderült hogy mint párkapcsolat, nem fog működni. Viszont barátokként (és ezalatt rendes igazi barátságot értek) már több mint 10 éve ott vagyunk egymásnak. Mindketten párkapcsolatban élünk, összejárunk. Én babát várok, ő lesz a fiam keresztapja.
2019. jan. 17. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én hiszem azt hogy maximum csak egy ideig létezik! Sokan írták hogy évek óta barátságban vannak ellenkező nemű emberrel, viszont egy dolgot ne felejtsünk el hogy azt nem tudhatják hogy mi jár a másik fejében.

Tapasztalatból mondom hogy tarthat egy ilyen barátság évekig, de az esetek többségében az egyik fél mindig többet érez, csak valaki sosem meri elmondani a másiknak!

2019. jan. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!