Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen érzés sráccal együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés sráccal együtt lenni?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, de még nem voltamegyütt sráccal, de kipróbálnám. Milyen érzés pl. leszopni valakit? Még nem biztos, de szexben a passzív szerepet is kipróbálnám. De úgy hallottam, hogy az fáj és utána WC-zésnél nem tudom visszatartani az izét. Nem tudom hogy igaz-e, de ezmiatt nem igazán lennék benne a szexben. Valaki elmesélné, hogy milyen együttlenni egy sráccal?

2019. ápr. 27. 09:08
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
szerintem jó f.
2019. ápr. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
nekem bejött jó volt
2019. ápr. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Jó èn szeretem
2019. ápr. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
esetleg valami jól leírt válasz? hogy pontosan milyen érzés mikor az ember szájában van, vagy ha szexelnek az milyen érzés? Fájdalmas vagy nem?
2019. ápr. 27. 11:53
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Én az aktív szerepet próbálnám ki. Először csak a szopatást, aztán később meg is dugnám a partnerem.
2019. ápr. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vészes, sőt szerintem nagyon jó.

De erre normális választ nem lehet írni, ezt mindenkinek ki kell tapasztalni.


Ez olyan mintha még soha nem ettél volna pizzát, és azt kérdeznéd másoktól, hgy milyen, milyen íze van? Magadnak kell kitapasztalni.


A wc-zás dologról meg annyit, hogy a dugástól nem lesz ilyen gondod. Sokan vannak akik fistelnek (öklöznek), ha valaki könyékig felnyúl a másiknak, na annak nagyobb az esélye az ilyenre, mintha egy 5 centi vastagságú farok menne beléd.

2019. ápr. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%

Én is szivesen kipróbálnám:)


Egy fiatal srácc

2019. ápr. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%

Ezt nem lehet konkrétan leírni, mert mindenkinek más és más. (Ha tényleg fájdalmas lenne, akkor pedig nyilván nem csinálná senki vagy csak a konkrétan mazochista hajlamú fiúk.)

#7-es válaszoló, te mit próbálnál ki a fiús együttlétből?

2019. ápr. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon függ a partner sráctól, hogy milyen.
2019. ápr. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

8.-as

Szenvedélyes együttlétet:)

Nem csak a szex,a csókok,az érintés minden...

2019. ápr. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!