Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Idősebb barátommal régóta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb barátommal régóta elég közeli néha intim is a kapcsolatunk, hogyan kéne a kövi szintre lépést (szex) felhozni, gyakorolni?!

Figyelt kérdés

Elvileg heteronak mondja magat, de mar tobbszor hagyta hogy simogassam masszirozzam a feneket, belso combjait, cicijet. Puszilom neha.

Mar sokszor zuhanyoztunk egyutt, kirandultunk, egy agyba aludtunk meztelenul stb.

De eddig gyenge probalkozasaim voltak inkabb csak amit leirtam fent... de szeretnek szexelni vele.

Most el fogunk utazni egy hetre kettesben, szerintetek hogyan probalkozzak?

Szerintem nem meri belatni, hogy akarja de ha fentieket hagyta akkor egy kozos hoki, vagy oralra is bele menne de nem tudom hogyan kene elkezdeni.

Tippek?:)



2019. máj. 4. 17:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

"akkor egy picit felnyögött"

Ekkor nem kellett volna abbahagynod! Ez a nyözés jelenthette, jelentette azt, hogy élvezi amit csinálsz, és szerintem azt akarta tudtodra adni, hogy csináld! Csináld még!!

Légy bátrabb.

Az én masszőröm, mikor a fenekemnél matat, akkor simán hozzádörgöli a kezét a zacsimhoz. Benyúl egészen azokhoz az izmokhoz, amik a láb-tövemnél indulnak ki, a zacsi alatt! Persze, én meztelen vagyok.

Nagyon szeretném, ha úgy folytatódna a kapcsolatotok, ahogyan szeretnéd!

2019. máj. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó maszirozás. Amikor hason fexik,fogdmeg a farkát,és szerintem megkell kérdezned,hogy:akarod?

Ha pozitív a válasz akkor lehet variálni.

-kézzel vagy inkább szájal szeretnéd?

2019. máj. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Is is :))

Köszi a biztatás legközelebb bátrabb leszek!

Előtte valahogy oldani kellene a feszultseget, bor meg ilyenek.

Gondoltam arra is hogy valahogy meg kene emelni a tesztoszteron szintjet de nem tom hogyan egyelore

2019. máj. 7. 09:15
 14/21 A kérdező kommentje:
esetleg olyan filmeket tudtok amit ha nézünk, akkor esetleg kicsit felizgulna, vagy feloldodna és utána jöhetne a masszázs, vagy fürdés vagy talán film közbe lehetne...
2019. máj. 7. 17:26
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
A héten lesz a Szüzetszüntess. Anál jobb film szerintem nem kell,bor helyett pezsi vagy vodka.
2019. máj. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
köszi
2019. máj. 8. 10:36
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Mesélj!

Voltatok azon az utazáson? Történt valami előrelépés?

2019. máj. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Jövőhéten utazunk, már nagyon izgatottak vagyunk:)
2019. máj. 18. 20:19
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Hogy alakult a dolog?

2019. jún. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nagyon jol ereztuk magunkat. Ittunk egy kicsit es akkor felszabadultabb lett, megmassziroztam ismet es feljebb csuszott a kezem es hagyta hogy laba kozott masszirozgassam. De tul sokaig idoztem ez csak fogdosassal nem mertem meg mindig ravetni magam. Aztan eltelt az ido es megkoszonte hogy eleg lesz es mentunk vacsorazni.

De mar ennek is orulok:)

2019. jún. 10. 23:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!