Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Keresztény homoszexuálisok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keresztény homoszexuálisok! Sikerült már valakinek heteronak változnia?

Figyelt kérdés

Sok homoszexualisrol hallottam, hogy megtért és elhagyta a homoszexualis életmódot.


Az is lehetséges, hogy abban is tud segíteni Isten hogy melegbol valaki hetero legyen?


Tapasztalatokat szívesen meghallgatok ha valakinek esetleg sikerült.



2019. máj. 16. 18:55
1 2 3 4 5 6
 21/56 A kérdező kommentje:
Én meg mindig nem gyulolettel beszéltem, de aki ezt szeretné kihallani belőle, szíve joga!
2019. máj. 17. 23:30
 22/56 anonim ***** válasza:
96%

Te nem gyűlölködsz. Te csak megmondod az igazat. Ugye?

Látod ez a legnagyobb baj. Még csak nem is érzed mikor beszélsz gyűlölettel.

Biztosan volt már olyan helyzet amikor ateisták hosszan sorolták a Biblia ellentmondásait, a természettudományokkal ellentétes leírásait. A történelmi tévedéseket. Stbstb. Ugye volt már ilyen? Ezekben az esetekben Ti Keresztényüldözésről, gyűlöletkampányról, a hit gyalázásáról beszéltek. Vedd észre, hogy ebben a szituációban Te vagy az "ateista" és mi ugyan azt érezzük mint Ti akkor amikor a vallásotok gyalázzák. Az ateista a maga igazát mondja, te is a magadét és mi is a miénket. Az ateista a természettudományokban találta meg a magáét, te a bibliában mi a homoszexualitással kapcsolatos igazságokat a mindennapjainkban éljük meg. Nem olvassuk egy könyvben, nem egy youtube videóban látjuk. Megéljük és megtapasztaljuk. Ez a mi mindennapi valóságunk.

Azt mondod mi látjuk bele a gyűlöletet minden szavadba? Jusson eszedbe ez amikor a hited miatt bántanak. Ugyan azt teszed Te is most velünk. Ezért érezzük, hogy gyűlölettel beszélsz.

2019. máj. 18. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 A kérdező kommentje:
Ha neked ez gyűlölködés, hogy már az első kommentemben leirtam, hogy "megtudom érteni a homoszexualisokat, mert ez nagyon nehéz lehet nekik, egyrészt az eliteles, másrészt ha valaki más életet szeretne, mondjuk házasságot egy nővel, de nem megy neki mert a férfiakhoz vonzódik". Ennyire nem fejtettem ki, de leirtam, hogy megtudom érteni vagy eltudom képzelni mennyire nehéz lehet. De továbbra sem tartom helyenvalonak, hogy valaki kielje ezeket a vágyakat.
2019. máj. 18. 09:20
 24/56 anonim ***** válasza:
100%

Értem, szóval sajnálod a melegeket, mert elítélik őket, de azért te is elítéled őket. Logikus.

És jöhetsz azzal, hogy te nem a melegeket ítéled el, hanem azokat, akik megélik a melegségüket, csakhogy a legtöbb esetben a kettő ugyanaz. Aki meg nem éli meg, az boldogtalan. Tehát azt mondod, hogy te nem ítéled el a melegeket, hacsaknem boldogan akarnak élni.

Amit fel kéne fogni, az az, hogy a melegek nem akarnak nővel összeházasodni. Maximum társadalmi nyomásra érzik azt, hogy ez az, amit elvárnak tőlük. Mert ezt szajkózzák az ilyen korlátolt emberek, mint te. Az elítélés is az ilyenektől jön, aztán meg írkálod, hogy sajnálod őket mert elítélik őket.

Talán nem kéne problémákat generálni a melegek számára, és akkor nem lenne miért sajnálni őket.

2019. máj. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 A kérdező kommentje:

Ez nem igaz, mert nagyon sok meleg van aki azt mondja, hogy normális életet szeretne novel, de a vágyai korlátozzák ebben és nem tudja hogyan kuzdhetne ezt le. És igen, a meleget nem ítélem el csak a cselekedetet. És nem nem ugyanaz! Isten is a bűnöst szereti, a bűnt gyűlöli.

Továbbiakban nem vitatkozom, mert ha te azt szeretnéd belelatni, hogy gyulolkodom, nyugodtan.

Szerintem érthetően elmondtam amit gondolok, gyűlölködés nélkül is!


További szép napot mindenkinek!

2019. máj. 18. 13:44
 26/56 anonim ***** válasza:
95%

Kedves Kérdező!


Kérdezni szeretnék tőled valamit.

Te meleg vagy? Vannak meleg vágyaid? Elnyomod őket magadban vagy megéled őket szabadon? (Ha hosszan, tartósan el tudod nyomni magadban őket, csak idő kérdése, hogy mikor leszel teljesen lelki beteg, totális idegroncs az elfojtás következtében, amely a fizikai egészségi állapotodra éppoly káros hatással lesz hosszú távon, mint a mentális egészségedre.)

Ha meg nem vagy meleg és még csak meleg vágyaid sincsenek, akkor olyasmiről beszélsz, amiről az égvilágon abszolút semmi ismereted, semmi tapasztalatod és ténybeli tudásod nincsen, csak mások feltételezett, hallomásból ismert (ál-) sikertörténeteire hagyatkozol.

Ha nem vagy meleg és még csak meleg vágyaid sincsenek, kérlek, hagyd békén a melegeket. Hagy tegyék azt, ami nekik jól esik, hagy tegyék azt, amitől ők boldogok lesznek. Annyi meg annyiféle bűn létezik még a világon, annyi bűnös ember él a Földön más bűnökkel. Próbálkozz náluk. Hátha könnyebb mást megtéríteni, hogy ne lopjon százmilliókat, milliárdokat, vagy ne hazudjon vagy ne csalja orrba-szájba a férjét/feleségét, ne verje a gyerekeit, ne legyen minden áldott nap satu részeg stb. mint valakit melegből heteroszexuálissá "varázsolni" vagy megtéríteni. Az emberiség történetével egyidős a homoszexualitás. Mindig is voltak, vannak és lesznek is meleg emberek a Földön. Több ezer éve így van ez. Lépj túl ezen... Ha a melegség szabadon választható lenne, valószínűleg lényegesen kevesebben választanák szándékosan ezt a helyzetet. De téged miben gátol vagy akadályoz az, hogy mások milyen életet élnek? Nem a saját életeddel kellene foglalkoznod? A te egyéni, személyes boldogságod attól függ, hogy ki él meleg kapcsolatban és ki heteroban? Néhány ember meleg. Tedd túl magad rajta!

[link]

2019. máj. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
95%

"SZAPORODJANAK és SOKASODJANAK.."

"nem tudok egyetérteni veled. Isten a férfi mellé not, a nő mellé férfit teremtett. Kizart dolognak tartom, hogy boldogan és elégedetten nézné, hogy valaki ezt az eletvitelt folytassa ami teljesen ellentétes azzal amit Ő teremtett..."


Ha ez így van akkor mi a helyzet a papi cölibátussal? Az nem ellentétes Isten akaratával?


Mennyivel jobb dolog az, hogy a társadalom és a vallás nyomására belekényszerítenétek egy meleg férfit egy hetero kapcsolatba, semmi nemi vágy nélkül a másik felé, csak hogy megfeleljen nektek, és emiatt 2 ember lenne boldogtalan miattatok. 1 az a meleg férfi aki hazugságban éli le az életét, 2 az a nő aki hozzámenne egy ilyen férfihoz, illetve ez az egész életen át való hazugság kisebb bűn lenne, mintha valaki homoszexuális kapcsolatot tartana fenn?

Van aki a vallás nyomására elfogjta a szexuális vágyait, nem létesít szexuális kapcsolatot férfiakkal, de a nemi vágya meglesz a férfiak felé, és maszturbálni csakugyan fog, és eközben vajon miről fog fantáziálni?

Ha a homooszexuális kapcsolat bűn, akkor a fantázia, vágy is ugyanaz, mégha nem is éli ki.


Ja, meg hogy mindig csak a melegek, remélem minden hívő ember csak azután szexelt (szexuális beállítottságtól függetlenül), hogy megházasodott. Sok hívő embert ismerek körülöttem akik ugyan régóta együtt vannak, gyerekek is vannak, de nem házasok. Ez is ugyanolyan bűn.


Még valami:

Mi van ha Isten azért teremtette a melegeket, hogy próbára tegye a hívő embereket gondolom rémlik a "ne ítélkezz..." és a "szeresd felebarátodat rész is".

2019. máj. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
96%
Persze, hogy sikerült. Egész fiatal koromtól voltak meleg érzéseim, de csak azért is megpróbáltam heteró lenni. Mert a család, az ország nem fogadja el, hogy két azonos nemű szereti egymást. A heteró kapcsolataim max egy évig tartottak. Végig éreztem, hogy ez nem az igazi szerelem, csak egy erősebb szeretet, és hiába ment a szex is belül boldogtalan voltam. Minden kapcsolatomban azt éreztem, hogy boldogtalan vagyok, annak ellenére, hogy problémák nem voltak. A legrosszabb az volt amikor egy csók hatására rájöttem, hogy hiába szeretnék heteró lenni, ha egyszer nem vagyok az. Az egész fiatalkoromat leéltem szerelem, kielégítő szexuális élet nélkül csak azért, hogy megfeleljek másoknak. Lehet magunknak hazudni, depresszióval küzdeni attól még nem leszünk heterók, boldogak sem. Úgy gondolom, hogy Isten teremtett minket ilyennek ő érzi a mi érzéseinket, és az a helyes hogy egy meleg a saját nemével van kapcsolatban. Mert ezt valójában csak bizonyos emberek nem tudják elfogadni. A valódi bűn az ha embereket bántasz azért mert a saját neműkhöz vonzódnak, vagy öngyilkosságba,depresszióba kergetnek.
2019. máj. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
94%
Ha Isten a férfi mellé nőt teremtett, miért teremtett homoszexuálisokat?
2019. máj. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 A kérdező kommentje:

Miért vagytok olyan biztosak benne, hogy Isten homiszexualisnak teremtett valakit?!


Mert ha azt nézzük, hogy mondjuk a homoszexualitás tényleg kisgyermekkorban lévő traumák miatt, vagy ha nem is trauma, csak valami elhanyagolas a szülőtol, anya vagy apahiany van a háttérben, akkor már nem beszelhetunk teremtesrol. Az érdekes az, hogy elég nagy arányban számolnak be homoszexualisok gyermekkori molesztalasrol, vagy az egyik szülővel való gyenge bizalmi kapcsolatról. Ha Isten ilyennek teremtette volna őket, nem érdekes, hogy a legtöbbjük mégis vissza tudja vezetni a homoszexualitásat vmi traumara?

Nemhiszem, hogy véletlen egybeesés.

Persze mindig ott lesz az a kis százalék, akinél nem volt trauma, meg is homoszexuális, erre nincs garancia, hogy mindenki homoszexualitasara van magyarázat.


Ennyi erővel ha azt mondjuk, hogy valakit Isten homiszexualisnak teremtett, akkor mondjuk azt a Dawn - kóros gyereknek is, hogy ilyennek teremtett, meg annak is akinek se keze, se lába. Ilyen nincs, hogy téged ilyennek teremtett. Mindenki tudja, hogy ez egy betegség, Dawn - szindromasnak lenni, és minden betegség a bűn következménye.

De igazából tényleg nem folytatnám ezt a témát, nem látom értelmét és eléggé frusztráló, hogy a többség nem tud normálisan kommunikálni ezen az oldalon, csak mindenki odalok valami goromba megjegyzést,ahogy nem ért valamivel egyet. Meg ha nem is értünk egymással egyet, is kéne tudni normálisan beszélni.

2019. máj. 19. 15:08
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!