Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Keresztény homoszexuálisok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keresztény homoszexuálisok! Sikerült már valakinek heteronak változnia?

Figyelt kérdés

Sok homoszexualisrol hallottam, hogy megtért és elhagyta a homoszexualis életmódot.


Az is lehetséges, hogy abban is tud segíteni Isten hogy melegbol valaki hetero legyen?


Tapasztalatokat szívesen meghallgatok ha valakinek esetleg sikerült.



2019. máj. 16. 18:55
1 2 3 4 5 6
 51/56 A kérdező kommentje:

De igen, pont azoknak hiszek, akik ebben a helyzetben vannak, csak már megtapasztaltak a változást.


Neharagudj hogy ezt mondom, de Isten nélkül ez tényleg lehetetlen. Ha pedig még Jézus leteben is ketelkedsz, akkor tényleg csak az marad, hogy akkor leeled így az életed.

En ha meg akarnék változni, akkor biztos tovább probalkoznek.. Persze ha vki nem akar, akkor folytassa ezt.


Egyébként arra kíváncsi lennék, ha már annyira allitjatok, hogy nektek ez így jó, homoszexuális párkapcsolatban élni, hogy boldogok is vagytok? Nincs semmi hianyerzetetek?


Mert pl nem hiába teremtett not a férfi mellé, hogy kiegészítsek egymást. Lelki téren is nem csak szexben.

Sok homoszexualistol hallottam, hogy nem talalja a homoszexualis kapcsolatában amit keres.

2019. máj. 20. 22:32
 52/56 DominikX ***** válasza:
100%

Nem vagyok boldog, mivel jelenleg nincs párom 😁 meg itt van a vizsgaidőszak.


Én pedig Azt látom, hogy a hetero házasságok 50%-a szomorú véget ér. DE nem úgy van a szöveg, hogy amit Isten összeköt ember szét ne válassza? Vagy ilyenkor az már nem fontos?

Hogy-hogy nem él jól az a hetero házaspár? Lehet, hogy Isten a vaddisznóknak teremtette az embereket? 😱 Na próbáld meg ezt megmagyarázni, kiváncsi vagyok, hogy milyen mély a “ hülye érvek” című tarsolyod.

2019. máj. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy te nem abba akarsz hinni ami a valóság, hanem abba amibe neked könnyű. Ez a "meg tudnak változni ha akarnak" típusú dolgok tudományosan nem megalapozottak, stasztikát ha nézünk nem szignifikáns az ilyen tapasztalatok száma azokkal a kutatásokkal szemben amik a homoszexualitás eredendőségéről szólnak. És akkor nem beszéltem a magas fals pozitívokról ami a vallásos átnevelő táboroknál figyelhető meg (akiket pozitiv tapasztalatként könyvelnek el de pár év múlva kiderül hogy mégiscsak meleg vagy öngyilkos lesz) és a majdnem 0 fals negatívokról (nem igazán fordul elő, hogy aki azt mondja egy táborba hogy ő márpesig nem tud megváltozni az később mégis megváltozik).


Ezek tények, statisztikák, megalapozott dolgok. Nem "nekem nagyon hihetőnek meg szimpinek tűnt amiket mondtak" és "a kedvenc mesekönyvemben azt írták hogy ez nem igy van mert így úgy teremtette meg az isten az embert".


Ha tényeket akarsz olvass utána pszochológiai tanulmányoknak, mert azok mögött valódi reprezentatív kutatás áll, nem személyes vélemények. De ha meg nem tényeket akarsz, akkor folytasd csak a mese olvasást. Hosszú távon sajnos nem kifizetődő.

2019. máj. 21. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mit nem értesz azon, hogy egy meleg férfi nem vonzódik a nőkhöz. Voltam kapcsolatban nővel, még szexuális életet is éltem vele,hiába szuggeráltam magam, hogy milyen szépek, meg ez a normális. Mégis mindig feltört bennem, hogy a férfival lehetek boldog. Ha gyerekem lett volna heteró kapcsolatban kikészültem volna.
2019. máj. 21. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 A kérdező kommentje:
Hát akkor lehet tényleg reménytelen ebből kijonni.
2019. máj. 21. 16:08
 56/56 anonim ***** válasza:
97%
És miért kéne? Ez nem betegség hogy gyógyulni kelljen. Csak nem kell bedőlni a gyűlölködő, elítélő baromságoknak. Ártasz valakinek ha azonos neművel vagy együtt? Nem. Okozol ezzel kárt? Nem. Akkor meg? Mi a fenéért kellne hazugságban, elfojtásokkal élni amikkel csak kárt teszel a lelkedben? Találj magadnak párt, és legyél boldog.
2019. máj. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!