Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek van köztük valami?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van köztük valami?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 2-3 hónapban azt vettem észre hogy a párom sokat nyomja a telefonját. Úgy fordul, hogy ne lássam a kijelzőt stb.


Ma este megnéztem a telefont. És azt látom, hogy egy másik sráccal jár kajálni a kajaszünetben, elmennek sétálni a városba. Ami még azt monndom oké, mindnekinek vannak haverjai. De nem mondja el. Hazudik. És ez mér nem egyszeri eset. Szemmel láthatóan rá mozdult a párora. Az üzenetekbül az jön le. Hazahozza a páromat kocsival. De nekem azt mondta hogy egy heteró haverja. De az üzenetből kiderül hogy nem heteró. Sőt, nagyon is meleg. "HUSBAND MATERIAL"-nak szólítja az üzenetben. És ennek a végére egy puszit küldő szívecskés emojit rak. De ha rákérdek van-e valakije. Azt mondja nincs. :D Pedig már pár hónapja érzem hogy nem olyan mint azelőtt.

Szerintetek?



2019. máj. 19. 04:43
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem feltétlenül. Nekem is van olyan munkatársam akivel nagyon jóban vagyunk. Nagyon sok személyes dolgot megbeszélünk, amit mással nem, de eszünkbe sem jutott hogy legyen köztük szekszuális téren akármi.
2019. máj. 19. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Persze, az érthető. Pont ezért nem gyanakodtam én se. De az ahogyan ír neki. Illetve az hogy nem monda el hogy vele találkozik. Egy szóval titkolja...


Erre kiderül hogy ők moziba járnak, fürdőbe, együtt kajálnak. Én meg addig oda vagyok dolgozni. Szerintem ez nagyon nem oké.

Nem hiszem hogy én gondolom túl ezt a dolgot.

Eleve az fura, hogy titkolja. Mert mindig elmondja, ha valakivel találkozik, de őt sose mondta. Pláne azt nem hogy moziba ment, meg fürdőbe. Szóval érted. Szerintem ez gáz.

2019. máj. 19. 06:09
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Igen, így már lehet hogy van benne valami. Eljárunk mi is fűrdőkbe, meg ide - oda, de visszük a családot is.
2019. máj. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Remélem hogy a 43%-osnak és a hozzá hasonló kedves homofóbok családja, rokonsága, gyereke, unokái b...k lesznek, és szülőként, nagyszülőként közvetlenül pofájába kapja a homoszexualitást.
2019. máj. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Közösítsük ki a b...kat, aztán a vége az lesz hogy játssza a heterót, és átvág egy nőt, mint a kérdező. De nem gond, hasonló homoszexuális feleséget kívánok a homofóboknak.
2019. máj. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem is elég gyanúsan hangzanak ezek a dolgok kedves kérdező..Bele férne nálam is hogy mondjuk nem a párommal, hanem mondjuk nagyon jó baráttal el menjek ilyen helyekre, mert mondjuk pont úgy adódott..de az alap lenne, hogy a párom tudjon róla, szóval bűzlik a dolog..szerintem beszélj vele erről, mondd el neki hogy mit érzel ezzel kapcsolatban. A szemed pedig tartsd nyitva, mert bár semmi sem biztos, de viszonylag nagy esély van arra hogy hazudik neked..éppen ezért óvatosan puhatolózzál!

Remélem tisztázódik majd minden és rendben lesznek a dolgaitok, vagy legalább is a te részedről..:)

2019. máj. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!