Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van olyan meleg, aki azért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan meleg, aki azért nem szexel mert nagyon fél a nemi betegségektől?

Figyelt kérdés
2019. máj. 24. 12:11
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Igazából engem már kb semmi se érdekel ilyen intim témában. Fokozatosan elment a kedvem tőle és így találtam meg az egyensúlyt. Ha úgy se találhatok megfelelőt alapon jobb nem foglalkozni vele téma szinten túl.
2019. máj. 24. 14:06
 12/30 anonim ***** válasza:
87%
Ha a szüleid is így paráztak volna, te sem lennél. Ha gumival szexelsz, akkor a rizikófaktor kb minimális. De félj csak nyugodtan, élj egy burokban, csak majd ne lepődj meg, ha a sors iróniájának hála a stressz lesz az végül, ami elvisz téged.
2019. máj. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Nem stresszelek ezen... Szimplán úgy vagyok vele amit leirtam. Kár volt kiirni a kérdést. Ha jósnő vagy jósolgass másnak egyébként kéretlenül ne praktizálj. Értelmes válaszokat várnék.
2019. máj. 24. 14:16
 14/30 A kérdező kommentje:
Visszájára fordítva a mondandód amit nyugodtan megtarthattál volna magadnak, te biztos nagyon nyugodt lennél ha megtudnád, hogy nemi bajod van, de amíg én ennek kivárom a lehetőségét te ki tudja milyen gyakorisággal részt veszel a nemi betegség lottón. Nem élek burokban. Ez egy jogos félelem, mert nagyon sok a meggondolatlan, buta és önző ember. Vannak akik tudatosan fertőznek.
2019. máj. 24. 14:24
 15/30 A kérdező kommentje:

*amíg én ennek kizárom a lehetőségét


(telefonról írtam)

2019. máj. 24. 14:29
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha észben tartod, hogy mire kell figyelni és úgy ismerkedsz nem lesz baj. Ha az ismerkedési fázisban nem fekszel le senkivel akkor a "vadászok" gyorsan lekopnak. Aki megmarad az már jó eséllyel komolyan is gondolja és az ilyen emberek esetében a kockázat is jelentősen csökken. Ha komolyra fordul a dolog elmehettek szűrésre és megbizonyosodhattok róla, hogy nincs gond. Utána még mindig mehet gumi, ha az megnyugtat. Így a fertőzés lehetősége gyakorlatilag 0%.

Olyan párt is találhatsz aki nem erőlteti a szexet. Ilyen is van. társkeresőkön is láttam már. Ne vedd el saját magadtól a boldogság lehetőségét a félelmeid miatt!

2019. máj. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Köszi hát sok igazság van abban, amit írsz. :)
2019. máj. 24. 15:06
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Én ha nem szexelek akkor csak azért mert nincs kivel...azért hogy kapjál választ :félni nem de tartani tartok az ilyesmitől.ezért meggondolom kivel és meddig megyek el.már ha van kivel!ÓVSZER!!!!
2019. máj. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

#7-es

"Ha rám hallgatsz, akkor a legjobb védekezés a monogám párkapcsolat, úgy nem nagyon kaphatsz el semmi súlyosat,..."


Egyáltalán nem akarok ellent mondani ennek, én is monogámia párti vagyok és egészen eddig én is azt gondoltam/hittem, hogy a tartós párkapcsolat "megvéd ettől-attól, a kellemetlenségektől és a betegségektől", vagy legalább is csökkenti a rizikót, amíg el nem olvastam az alábbi cikket. Érdekességképpen mutatom, hogy itt éppen az ellenkezőjéről írnak.

Idézem:

"Íme néhány közkeletű tévedés, amelyet igyekszünk eloszlatni.


'Monogám párkapcsolatban élek, tehát nem vagyok veszélyben.'


Valószínűleg nem leszünk népszerűek ezzel az állítással, de kutatók állítják, hogy több meleg férfi fertőződik meg állandó partnerétől, mint egyéjszakás kalandoktól. Érdemes elbeszélgetni a párunkkal, vagy magunkba nézni, tényleg monogám párkapcsolatban élünk-e?"


(O-óóóóóh, ez azért meglepett.)


Forrás és a teljes cikk itt:

[link]


A cikk alapján a #9-esben a kérdező nagyon jól ráérzett: "A monogámia jól hangzik de hány ember lehetett már hamis illúzióban és szépen megcsalták akár több év után és "monogám kapcsolatban" lett nemi beteg."

2019. máj. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
82%

Jó, de azért nem kell túlzásokba esni.


Vegyünk még néhány dolgot észre:


A légszennyezés miatti légúti megbetegedések - az utcára muszáj kimenni

A gyilkosságok miatti halálozás - az utcára muszáj kimenni

A mesterségesen előállított ételek okozta egészségtelen étkezés - enni muszáj

A stressz okozta megbetegedések - elkerülhetetlen, az élet velejárója a stressz

A sport hiánya - megelőzhető, de nézd meg mennyi elhízott ember van

Elesel a zuhanyzóban/utcán, belédcsap a villám, rádesik egy gerenda - nincs ráhatásod.


Napi szinten milliónyi veszélynek vagyunk kitéve. Mondanám, hogy folyamatos életveszéyben vagyunk az ébredéstől az elalvásig, de még ez sem teljesen pontos, mert alvás közben is megállhat a szíved.


Nem szabad mindent túlaggódni, okosan kell mindent csinálni. Ha megfosztod magad mindentől, akkor azt az 1 életedet cseszed el, amire annyira vigyázni próbáltál.

2019. máj. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!