Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ápolt és egészséges. Ti mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ápolt és egészséges. Ti mit értetek ez alatt?

Figyelt kérdés

Társkeresőkön sokat olvasni ezt, viszont nekem nem teljesen tiszta mit értenek ez alatt.


Ápolt: Fürdök minden nap? Cserélek alsóneműt naponta? Lefürdök szex előtt?


Egészséges: Van tripperem, de nem gyógyíttattam ki, mert elvagyok vele. Sőt, még a szifiliszemet se, mert én egészségtelenekkel szeretek szexelni, ez izgat. Vagy mégis mire gondolnak?


Volt már rossz tapasztalatotok, amikor nem teljesült a partnernél az ápoltság és egészség? :D


2019. jún. 10. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem pocakos, sportol, fogazata ép, nem alkoholista.
2019. jún. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

"Egészséges: Van tripperem, de nem gyógyíttattam ki, mert elvagyok vele. Sőt, még a szifiliszemet se, mert én egészségtelenekkel szeretek szexelni, ez izgat. Vagy mégis mire gondolnak?"


Ennek fényében értem miért nem világos számodra ezek a fogalmak...

2019. jún. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
#2 ironizált a kérdező, azt hiszem.
2019. jún. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Ennek fényében értem miért nem világos számodra ezek a fogalmak..."


Ennek fényében értem, hogy miért olyan alacsony az értelmi színvonal a társkeresőkön.

2019. jún. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Pl ne legyen zsíros a haja, legyen tiszta a ruhája, ne legyen koszos/gombás a körme, ne legyen büdös a szája
2019. jún. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ápolt: Tisza ember, tiszta, rendezett ruházat. Ápolt köröm, haj, fogak. Személyes higiénia :)


Egészséges: Teljesen STD mentes. Fizikai, szellemi és lelki egészség (vagy legalábbis a szándék és a törekvés erre)

2019. jún. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
*Tiszta :D
2019. jún. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!