Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 35 évesen melegként tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 évesen melegként tényleg minden fiatalnak öreg az ember?

Figyelt kérdés
Egyszerűen azt látom, hogy ha 30 elmúltál akkor kb le se toj senki. Kivéve ha nagyon nagyon jó pasi vagy. Pedig hát közel sem vagyok öreg szerintem.
2019. jún. 21. 23:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Nem abszolut nem!én sem érzem annak magam 40 esen.....rám hatványozottan igaz amit írtál
2019. jún. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Te is "fiatalokra" hajtasz kérdésed alapján. Akkor ez miért olyan hihetetlen?
2019. jún. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 0224 ***** válasza:
96%

Szerintem nem 😉

28F

2019. jún. 22. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
És neked miért fiatal kell, miért nem jó korodbeli? Neked az nem vonzó de egy fiatalnak legyen az?
2019. jún. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A korombeliek nagy hányada elhagyja magát kb 28 évesen. De nekem csak fiatal barátaim vannak. Nem vok elhanyagolt. Megjegyzem értem mire akarsz célozni. Korombeliekkel egyszerű is ismerkedni. Mert pl normálisak meg nem hatalmas egoval vannak fent :) De azt se gondolom hogy a 30 sok lenne. 20’èvesen se gondoltam.
2019. jún. 22. 07:44
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is elmúltam 30 de én még örülök is, hogy a kölköket nem érdeklem 😆. Maradok a korosztályomnál.
2019. jún. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
Akik beszólnak le kell.... Nem értették mit akarsz mondani. Kiforgatják csak. Sok tini válogat mint az állat, aztán évekig egyedül van mert az igényei közelébe nincsenek annak amit ő nyújt. Ezt nap mint nap látom.
2019. jún. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60%

Még mindig jobb ha válogatnak a tinik, mintha elmennének mindenkivel aki küld nekik egy "dikkpiket"...

Nagyon helyes, hogy válogatnak. Mit nyújtanak érte? A fiatalságukat. Üdereld ha tudod.

2019. jún. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem így értem. Mindenki válogat, de a mai tinik nagyja irreális elvárásokkal van tele. Egymással szemben is. Hogy ha pl passzív akkor hívja meg mindnehol az aktív. Meg mindenki legyen kigyúrt, de ő közbe már 20 évesen pocakos. Meg ilyenek. Azzal nincs gond ha nem megy valaki mindenkivel el. Azzal van hogy nem irreális az elvárás. Nem véletlen hogy van olyan akit 3 éve látok a rómeón. Volt vagy 30.000 látogatója és mégis szingli pedig instán kb a fél Rómeó követi és viszont. Miért szingli? 30.000 látogatóból megtalálja az ember akit keres. Én 2 hónap után találtam meg 20 évesen. Erre célzok. Aztán 4 év múlva a következőt. Nem kiforgatni kéne a szavaim hanem átgondolni és értelmezni. Ha ismersz tiniket találkozol ezzel. Mint azzal, hogy dolgozni a nagyrésze nem akar. Meg a passzívak 90%-aról ordít hogy meleg. Ezek persze biztos generációs dolgok... Biztos nekünk is vannak ilyen dolgaink. Én 28 vagyok.
2019. jún. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%

Ha 30e követője van akkor talán elmondhatjuk, hogy vonzó pasi. Hadd legyen már válogatós ha az akar lenni.

Nem kiforgatom a szavaid csak azt mondom, hogy mindenkinek joga van megválasztani a párját Ha az elvárásai oda vezetnek, hogy egyedül marad és nem talál párt az az ö döntése Ezért nincs jogunk megkövezni senkit sem. Szerintem adott esetben jobb az embernek várni mint olyan kompromisszumokat vállalni amikről ő maga is tudja, hogy képtelen velük megbarátkozni. Ha mínuszosan mész bele egy kapcsolatba akkor az alapból halálra van ítélve mert ahogy jobbat találsz ott fogod hagyni az illetőt. És a mínusznál a 0 is nagyobb. Remélem érted mire akarok kilyukadni.

2019. jún. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!