Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 35 évesen melegként tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 évesen melegként tényleg minden fiatalnak öreg az ember?

Figyelt kérdés
Egyszerűen azt látom, hogy ha 30 elmúltál akkor kb le se toj senki. Kivéve ha nagyon nagyon jó pasi vagy. Pedig hát közel sem vagyok öreg szerintem.
2019. jún. 21. 23:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem ugyanaz a 2 ember? 2 ember 83%-al? Nem reál :D Amúgy én is fiatalnak tartom magam de abban van vmi amit írtok. Sokan vannak álomvilágban. És válogatni szabad de valóban fura ha valaki 30.000 emberből sem talál párt. Ott valami hiba van már. Én 10 fiúból 1-et tuti vinnék. A rómeón is találni sok normális srácot csak nem úgy kéne írni mint a nagy rómeós tinik, hogy egyből farok képet kér mert akarja hogy megdugjam még aznap. Közbe meg kiírja, hogy kapcsolatot keres. :D Szóval van itt tényleg gond :D Viszont viccesek vagytok, hogy ezen vitáztok. Van akinek bejönnek a 30-as 40-es 50-es pasik és van akiknek nem. Nem kell ezen károgni. El kell fogadni.
2019. jún. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem ugyanaz a két ember. Ritkán vitatkozok magammal XD
2019. jún. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :)

18 éves srác vagyok, és nyilván csak saját magamról tudok nyilatkozni; el szeretném mondani, hogy miért nem keresek mondjuk olyan 20-22 éves kor felett párt.

Nekem egy kapcsolatban fontos az, hogy minden szempontból egyenrangú partner legyek. Mármost addig, míg én tanulok, és ha orvosira megyek, ez elég sokáig el fog húzódni, addig amit elő tudok teremteni, az a koli, a kajám meg a cigim (most persze túloztam, de a lényeget értsd). Ezért a közös célokhoz nem tudok érdemben hozzátenni, és nekem fontos, hogy a közös célokhoz én is hozzájáruljak, és ne csak a szavak és érzelmek szintjén, hanem tettek szintjén is. Ehhez pedig, akárhogy szépítjük, szükséges a pénz. Én azt nem tudnám végignézni, hogy a párom fizet mindenhol.

Írta valaki, hogy sok passzív elvárja, hogy hívják meg mindenhol. Oké-oké, nyilván jól esik, ha meghívnak, de ez nem elvárás. És soha nem is lesz, rosszul érezném magam, ha mindenhol meghívnának. Én úgy érzem, hogy jó ember vagyok, és ezzel számomra összeférhetetlen az, hogy mindent a fenekem alá raknak.

Számomra ez nem arról szól, hogy 35 évesen te öreg vagy. Egyszerűen azt érezném, hogy kihasznállak. És lehet, hogy te nem éreznéd úgy, de én igen. És nem akarok olyan kapcsolatban élni, amiben folyamatosan az érzem, hogy kihasználom a partneremet. És ez nem arról szól, hogy nincs önértékelésem. Van, és éppen ezért nem menne. Mindenki annyi tiszteletet kap, amennyit magának ad. Ha én kihasználok valakit, az azt jelenti, hogy nem tisztelem meg magam annyira sem, hogy magam oldjam meg a saját gondjaimat. Így hogy várnék el egy kapcsolatban tiszteletet? Hogy maradhatnék hiteles, hogy lehetne rám felnézni? Úgy érzem, hogy leginkább sehogy.

Azt akarom, hogy ha benne vagyok egy kapcsolatban, érezzem, hogy amit belerakok érzelmileg, anyagilag és mindenhogy, az elég. És nem érezném ezt, ha egy nálam lényegesen idősebb pasival jönnék össze.

Nem vagy öreg számomra, szó sincs erről.

18/P

2019. jún. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
87%

Mindenki annyi, amennyinek érzi magát, és nem az a fő, ahogyan kinéz.

Persze itt nem a papókás,öregszagú,ápolatlan emberekre gondolok, hanem arra, aki ad magára,ápolt,de nem piperkőc.

Bizony már 35 is elmúltam jócskán, de ha akarnám, nagyon fiatal srácot is "felszedhetnék ".

De én nem alkalmizom, hanem csak barátságon alapuló komoly kapcsolat érdekel.

Eddig három komoly párkapcsolatom volt,19,20 és 19 évesen ismertem meg őket, a legutolsónál én 46 voltam. Mindegyik filosz kinézetű, szemuveges értelmes srác volt, ezek a zsánereim. És mi lett belőle ? Nálam jóval idősebb, kevésbé jó kinézetűre cseréltek, nem is anyagiakért. Az ízlések teljesen kiszámíthatatlanok.

Viszont bármely korosztályra igaz, hogy ha sokat válogat, akkor hoppon marad és magányos lesz. Rengeteg a magányos fiatal, vajon miért ?...


49F

2019. jún. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 -remete- ***** válasza:
100%
35 40 az ideál az alatt ritkán ismerkedem. Az igazság a 20 évesek zöme tisztelet a kivételnek azt se tudja mit akar meg hogyan 38 f
2019. jún. 23. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
87%

Nem abszolute nem igaz.

25fölött már aggastyán vagy. Fölötte offolhatod magad...

2019. júl. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!