Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi vagy mik a homoszexualitás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi vagy mik a homoszexualitás kiváltó okai?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez inkább a tudományos kategória, de itt talán kevesebb olyan választ kapok, hogy ez választás kérdése stb. Olvastam egy 16-os hipotézist, amely szerint az anya H-Y antigénje a ludas. Van frisebb kutatás, ami cáfolja az állítást? Esetleg olyan, ami teljesen mást állít a homoszexualitásról? Örülnék egy linknek az esetleges válaszok mellé. A válaszokat előre is köszönöm!

2019. jún. 24. 10:45
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy a leginkább elterjedt magyarázat szerint genetikai és külső okai is vannak a homoszexualitás kialakulásának. Úgy tűnik, hogy a hajlam öröklődik aztán vagy felszínre tör vagy sem.

Igazából az okokkal már nem foglalkozom. Elfogadtam, hogy ez van Kialakult. Mindegy hogy hogyan és miért. A lényeg már csak az, hogy ebből a lehető legjobbat sikerüljön kihozni...

2019. jún. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
11%
Nagyon kis mértékben genetika. A legtöbb esetben környezeti hatás váltja ki.
2019. jún. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
A továbbiakban megkérném a kommentelőket, hogy hiteles forrással/tanulmánnyal igazolják az állításaikat, mert az egymásnak teljesen ellentmondó kommenteket mindennek, csak éppen hasznosnak nem lehet nevezni.
2019. jún. 24. 12:39
 14/24 anonim ***** válasza:
92%
#6 Viszont azt tegyük hozzá, hogy semmiképpen nincs nagyobb gond a fejükben mint a te fejedben. 😘
2019. jún. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
11%
A homoszexualitást, egy ősi agymutáció okozza, ami magzatkorban történik meg, 0,001% eséllyel.
2019. jún. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
az a baj kedves kérdező, hogy hiteles tudományos forrásokat nem igazán fogsz tudni találni, mert egyik sem teljesen megalapozott, illetve bizonyított.
2019. jún. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
83%
Továbbá az is baj, hogy a kérdező teljesen elzárkozik minden választól ami eltér az ő elképzelésétől. Pl ahogy olvasom a külső hstásokat kizárja
2019. jún. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 -remete- ***** válasza:
91%
A külső hatásokkal kapcsolatban. Esetemben nem volt kényszer semmi. Sőt a külső hatásra ha lett volna ilyen tuti nem lettem volna sose kíváncsi rá. Kiváncsiságom mikor válaazt talált, maga az érzés szex közben valami marha jó érzés volt. Azóta se tudom megtagadni magamtól.
2019. jún. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
90%

11%-os! "A homoszexualitás egy elmei probléma, gond van a fejükben ezen segíthet pszichológus"


Azt hiszem, inkább a te fejedben van a probléma. De nem hiszem, hogy ezen segítene egy pszichológus.

2019. jún. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
84%

-remete- !


A külső hatás nem kényszert jelent, hanem pl:

- anyai nemihormonszint a terhesség alatt

- ösztrogénhatású anyagok a táplálékban, ivóvízben

- anyával való korai viszony

- apaminta (hiánya)


nem állítom, hogy ezeknek szerepe van, de a "külső hatás" ezt is jelentheti.

2019. jún. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!