Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi vagy mik a homoszexualitás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi vagy mik a homoszexualitás kiváltó okai?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez inkább a tudományos kategória, de itt talán kevesebb olyan választ kapok, hogy ez választás kérdése stb. Olvastam egy 16-os hipotézist, amely szerint az anya H-Y antigénje a ludas. Van frisebb kutatás, ami cáfolja az állítást? Esetleg olyan, ami teljesen mást állít a homoszexualitásról? Örülnék egy linknek az esetleges válaszok mellé. A válaszokat előre is köszönöm!

2019. jún. 24. 10:45
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
13%

Először is nincs olyan kollektíven, hogy homoszexuális, több abszolút különböző eredetű másság alapján csoportosítanak be ebbe a kupacba embereket, az pedig együttesen nem vizsgálható, aki így vizsgálja, dobhatja is szemétdombra a tudományát.


A két leggyakoribb típus, amikor valaki azért meleg, mert pszichológiailag (gender) nem teljesen férfi. Mondhatom úgy, hogy ez a transzneműségnek egy enyhébb fokozata, annak pedig ismert az oka, elég jól kikutatják már, hogy a terhesség mely heteiben kell nem kívánt hormonhatással v annak elmaradásával pl. transznemű egereket létrehozni... A másik eset, amikor van egy agyilag 100%-ig férfiként működő férfi, épp csak tizenéves korában nem csöcsfétise, nem női popsifétise, nem hájfétise, nem lábfétise, nem magassarkú fétise, nem köldökfétise, hanem mondjuk pôcsfétise, vagy izmostestfétise, vagy fiúkockahasfétise alakul ki. A homokosság is csak valami a fétisek közül, pontosan ugyanaz a jelenség. Majd ha szíveskednek megfejteni, hogy a heteró fiúk valami láttán való szexuális izgalma mért alakul ki, akkor egyben megfejtették a homokosságot is, de egyenlőre a sok lángelme még a heterók izgalmának okát sem érti. Úgyhogy hajrá, magatokon kezdhetnétek a tudományotokat!

2019. jún. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
80%

Nem értem miért kellene ezt kutatni.

Őszintén,szerintem egy fillért sem kellene költeni ennek kutatására,mert teljesen mindegy.


Aki meleg az úgy sem akar heteró lenni.Nem betegség,lehet így is teljes életet élni.


Valószínűleg evolúciós okai vannak.Ne szaporodjon túl a faj.

2019. jún. 25. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 -remete- ***** válasza:
100%
Szerintem lelkiismeret társadalmi vagy egy morális oka van, hogy folyton meg kérdezik. Mindig egyszerűbb egy külső vahy belső irányíthatatlannak gondolt okot keresni mint bevállalni, hogy igen is szükségvan a szexualítás szabad megélésére. Szerintem jó beszélgetést lehet ebből levezetni. De kutatási anyagot gyűjteni hitelt érdemlően nem lehet. Ha csak magamból indulok ki már nem tudom igazolni a genetikát. Ha csak nincs olyan hogy később kapcsolódik be a sajátnemet kívánó gén.
2019. jún. 25. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
#5 Egyetlen genetikai tulajdonság sem öröklődik minden gyerekre. Elég csak a hajszínre, bőrszínre, szemszínre gondolni, de betegségeket, hátrányokat (pl. rák, fogak gyors romlása) is megemlíthetek. Persze vannak kivételek. Hallottál már a Mann családról? Thomas Mann hat gyerekéből (legalább) három homoszexuális volt. És egyébként ő maga is az volt...
2019. jún. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!