Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a véleményetek arról az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról az emberről, aki megtudta, hogy a fia meleg és ezért öngyilkos lett?

Figyelt kérdés
Szerintem meg is érdemelte! Most komolyan ott tartunk, hogy öngyilkos lesznek mert a fia meleg? Gondolom előtte voltak viták meg nagy balhék és utána lett öngyilkos. Gondolom ez a f *szi tipikus olyan lehetett aki ordibál az utcán, hogy "mocskos b* zik". (egyébként heteró vagyok)

2019. júl. 12. 06:07
1 2
 1/12 anonymousreview60 ***** válasza:
81%
Az illető egy nagyon korlátolt elme volt. Ez nem erkölcsi kategória. 200 évvel ezelőtti ember sem értené a polgári válás intézményét. Kicsit sajnálom a gyerekét, mert ha kicsit erősebb az apuka, akkor még meg is tanulhatta volna elfogadni a dolgot.
2019. júl. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Csak a gyerek nehogy magát kezdje el hibáztatni hogy miatta lett ongyi az apja
2019. júl. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
27%

Lehet, hogy nagyon szeretett volna már unokát, és ez volt az egyetlen gyereke.

De szerintem más baja is lehetett.

2019. júl. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
9%
Őszintén Ensem kívánom sőt soha sem akarom hogy a fiam majd meleg legyen! Azt akarom hogy a nőket szeressen hogy gyerek legyen tőle! De isten ne adja ha az lesz (de isten ne adja) nem fogok emiatt öngyilkos lenni! De gyereket kell csinálnia! Nincs adoptálás!
2019. júl. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
20%

szerintem hülyeséget csinált, persze sok apa nem tudja elfogadni büszkeségből, hogy ilyen beteg gyereknek adott életet, de attól még nem kell magát hibáztatnia, vannak akik ilyenkor kitagadják, van aki csak kerüli, persze vannak akik ezt simán elfogadják


az öngyilkosságot már erős túlzásnak tartom, gondolom elég komoly trauma lehetett számára, de ez az ő döntése

2019. júl. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Itt nem is a büszkeségről van szó! Hanem arról hogy mint élet sosem élhet teljeskörű életet! Hiába a gyereket is az árva házból alig adjak oda homoszexuális szülőknek (legyen az most 2 no vagy 2 férfi) egy no jelenléte aki szeret az teljesen mas mint ha egy férfi lenne ott! Ő nem tud neked gyereket szülni nem tud neked családot adni!


De igen az öngyilkosság az elég túlzás! Persze gondolom egy pontom számít a gyerek nevelése is!

2019. júl. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%

Remélem a fiú nem érzi azt, hogy miatta történt ami történt. Az öngyilkosság mindenkinek a saját döntése. Nem felelős érte senki más csak aki elköveti. És így is kellene kezelni, de sajnos a bűntudat máshogy működik.

Biztosan volt más is a háttérben. Egy egészséges férfit egy ilyen hír legrosszabb esetben megvisel de az öngyilkosságig biztosan nem jut el. Az életösztön mindenkiben megvan. Azt nem oltja ki könnyen semmi, az főleg nem, hogy nem lesz unoka (már csak azért is mert ez a legönzőbb dolog amit egy szülő a meleg gyermekének a szemére hányhat...).

2019. júl. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
ha tényleg létezik ilyen, akkor szerintem ez csak az utolsó csepp a pohárban, egy kiduma, hogy végre megölhesse magát amivel már régóta fantáziál
2019. júl. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"De gyereket kell csinálnia!"


Gyereket annak sem "kell" csinálnia, aki heteroszexuális férfi vagy nő.


Ezt a döntést mindenki a saját életében hozhatja meg, másokéban soha.

2019. júl. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem ragaszkodtam ennyire egyik családtaghoz sem, el is költöztem olyan gyorsan ahogy tudtam, élem a saját életem nyugodtan, leszarom más beteg megfelelési kényszereit, hogy xy mutogatja az unokáit, mert neki ez "jár".
2019. júl. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!