Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van egy képzeletbeli barátnőm?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy képzeletbeli barátnőm? Ez normális?

Figyelt kérdés
Vagyis igazából... van egy lány, akit nem igazán ismerek, és neki találtam ki egy személyiséget. Mintha velem lenne, magam előtt látom. Szoktunk csókolózni, meg ilyenek. (Amikor nincs ott senki más, csak mi)

#lány #leszbikus #személyiség #Képzeletbeli barátnő
2019. aug. 20. 01:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
49%

Majd kinövöd

Tinikorban mind csinálunk ilyet többé kevésbe

Az hogy leszbikus vagy ebből a szempontbol nem is igazan relevans

2019. aug. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
# 12 Koszi!.Mas is mondta mar :D
2019. aug. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
50%
Nekem is volt, általánosban egy fiú 😅 Mindig velem volt, velem "nőtt" fel, aztán már csak egy hangként volt jelen a fejemben. Mondjuk az már lány volt. Jártam pszichológushoz is, bár neki sosem említettem :D De mióta együtt vagyok a barátnőmmel, csak párszor "jelentkezett", ha nagyon összevesztünk. És egy ideje nem is "pár"-ként volt jelent, csak támaszként.
2019. aug. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
10.-ben minden barátnőmnem volt pasija. Nekem nem, mert nem akartam bárkivel összejönni, csak az okos fiúk érdekeltek, de a sulinkban nem ismerten olyat. A sok cikizés után végül kitaláltam egy barátot. Ez konkrétan odáig fajult, hogy még fb-t is csináltam neki, egy külföldi másik felhasználó képeivel. Photoshoppal még közös képeket is csináltam. Több, mint egy évig húztam így, mire lett igazi pasim. Néha még én magam is elhiszem, hogy igaz volt minden, amit elképzeltem rólunk.
2019. aug. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!