Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miattam mos kezet vagy ő ilyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miattam mos kezet vagy ő ilyen?

Figyelt kérdés

Páromat nagyon zavarja ha zsíros vagy akármilyen a keze. Ha leülünk enni akkor is van, hogy közben 1x-2x felkel megmosni, hogy pl ne legyen olyan a villa, vagy hasonló.

Együttlét után is az esetek 90%-ban az neki az első, hogy megmossa a kezét. Általában arra "hivatkozik", hogy megy pisilni (pisil is, de előbb megmossa a kezét)


ilyenkor mindig megfordul a fejemben, hogy talán valami van velem ott lent , amiért rögtön szalad lemosni a kezét utánam... mit gondoltok? ti hogy álltok ezzel?



2019. aug. 22. 23:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem csak szimplan ugyel a higeniara :)
2019. aug. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem is csak tisztasag,higenia manias


Egyuttlet utan amugy sem art kezet mosni :)

2019. aug. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Persze én is szoktam, de na.. egy 5-10 percet lehetne még "megszakítás" nélkül bújni, szusszanni..


De köszi a válaszokat. :) csak túlreagáltam látom

2019. aug. 23. 00:03
 4/14 anonim ***** válasza:
26%
Én kajálás közben nem mosok kezet, akkor sem ha nem késes-villás ételt eszem... Lehet kicsit flúgos. Kérdezd meg tőle, hogy miért van. Ha a barátnőd, akkor ez nem lehet tabu téma. Nekem furi lenne.
2019. aug. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
25%
Talán beteg (büdi) a puncid. De sokkal valószínűbb, h a párod beteg (pszichés zavar; kényszerbetegség/skizofrénia)
2019. aug. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne aggódj. Én sem tudom elviselni, ha nem tiszta a kezem.
2019. aug. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
5. válaszoló... biztos azért mos kezet a barátnője evés közben, mert a kérdező punciját fogdossa az étteremben/otthon. :D Lehet kényszerbeteg, de mindenképp meg kellene beszélni és nem itt megkérdezni, mi csak tippelni tudunk.
2019. aug. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%

Én is sűrűn mosok kezet.

Kaja előtt ugye alap, aztán pl ha olyat eszek amitől zsíros lesz a kezem, akkor utána is.

Szex után is szoktam kezet IS mosni.

De sosem úgy hogy rögtön szaladok.

Kb 10-20 percig élvezzük a kielégülést, ölelkezünk, puszi, stb.

Aztán csak utána megyek tisztálkodni hisz ez alap szerintem.

Szóval ne félj!

Csak ad a személyes higiéniára.

2019. aug. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%

Ha valaki sűrűn mos kezet az még nem baj, amíg nem csak át egy kórós fóbiába, rettegésbe a betegségektől ami gátolja a mindennapi normális életvitelben. Inkább tegye mint ne tegye. Sokan mosnak kisdolog előtt is kezet. Ez nem Ön miatt van.

Ha azt szeretné, hogy a párja még maradjon az aktus után 5-10 percet akkor hozzá kell bújni és a fülébe búgni "maradj még, úgy szeretném".

2019. aug. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

#9 -es jó mondatot írt.

Ez a "Maradj még, úgy szeretném!" kérés engem is az ágyban tud tartani.


Egyébként azt hiszem eléggé tisztaság mániás vagyok.

Evés közben csak olyankor mosok kezet, ha orrot fújok, de egyébként ha csak eszek, akkor azért olyankor nem.

De evés előtt, után mindig.

Illetve az ágyba bújás előtt, mielőtt egymásnak esünk egy zuhany és persze utána zuhany szintén. Persze mindig van egy "levezető" rész is nálunk a dologban, ami változó idejű. Viszont ha nem esünk egymásnak például a hosszú nap fáradalmai miatt, akkor csak reggel zuhanyzok/zuhanyzunk újra.


Ezekkel nálunk nincs szerencsére semmi gond, mert nagyon egyformák vagyunk higiénia terén is.


Habár most belegondolva én hamarabb indulok kezet mosni például mosogatás után is... :D

Lehet, hogy lebuktam és én vagyok a tisztaságmániásabb?

2019. aug. 23. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!