Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Más is úgy érzi hogy soha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is úgy érzi hogy soha nem fogja megtalálni élete párját? Vagy csak én érzem ezt így 22 l/l

Figyelt kérdés

2019. szept. 25. 07:49
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Ó bszki. Elnéztem kategóriát. Bocsi. Xd


Mindenesetre, ha leszbikus lennék, fenntartom az előbb írtakat. ^^'


18/l

2019. szept. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
#12 Neked aztán van humorérzéked. :D Ezt mind elképzeltem. 😂
2019. szept. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
12 -es nagyon jó a humorod :D semmi baj😁
2019. szept. 25. 13:10
 14/25 anonim ***** válasza:
38%

Aki úgy érzi hogy nem kell senkinek:

-kezdj el kondiba járni, lehetősleg olyannal aki ért hozzá és megmutatja hogy kell gyúrni

-Figyelj az étrendre, vágj ki mindent amiben zsír meg cukor van, állj rá a zöldségre meg minél kevesbé feldolgozott kajára

-Ha ezt jól csinálod akkor 2-3 hónapon belül gyökeres változást látsz a testeden (attól függően honnan kezdted) Jobban fognak állni a ruhák, jobban felfigyelnek rád a csajok/pasik, több önbizalmad lesz, szívesebben élsz majd szociális életet

-Cseréld le a ruhatárad. Minden régi, divattalat szart hajíts ki, vegyél menő, divatos cuccokat, de ne told túl.

-Ha szemüveged van cseréld le kontaktlencsére, ha a frizurád nem változott 12 éves korod óta, újíts be a fodrászoddal valami újra

-És ami a legfontosabb: NE SAJNÁLTASD MAGAD. Az égvilágon senkit nem érdekel hogy neked milyen xar, milyen nehéz, mindenkinek vannak problémái, a te problémáid semmivel sem súlyosabbak mint másé. Legyél pozitív, nyitott, érdeklődő, járj el társaságba, ismerkedj, ha beszédbe elegyedtél valakivel kérdezz sokat így drasztikusan növekedni fog az önbizalmad

2019. szept. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Whitewolf19 ***** válasza:
100%

Én már évek óta edzek és még sem kívánok túlzottan szociális életet élni... :D

Egy csomó felszínes dolgot leírni... ruhákat cserélni.. ezen múlik a vonzalom? Szomorú. Odáig eyetértek veled, hogy legyen az ember figyelmes az étrendjére és a testére.. sportoljon.

De ez hogy régi ruhákat kidobni és újakat venni kizárólag.. pláne valami olyasmit amit manapság reklámoznak.. :D Az erősport alkatomhoz biztos jól mutatna egy mai transzexuális tipusu csőfarmer.. nevetséges.. nem kell úgy kinézni, mint egy divatember.. meg a hajstílus.. ma már a fiúk többet járjanak fodrászhoz és simogassam a tükör előtt magam..? Elvitted egy olyan irányba ami a magamutogatásról szól.. így mindenkinek csak felszínes párja lesz..

2019. szept. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

#15

Az első 3 ponttal nagyjából egyet tudok érteni. De a többi nagy baromság. Fuckboy duma.

Ne divatos, menő ruhákat vegyél hanem olyat amiben jól érzed magad, ami illik a stílusodhoz, amiben magabiztosnak érzed magad.

Ha unod a hajad akkor persze, vágass új frizurát, de ha szereted és jól áll akár 13 éves korod óta, maradjon.

A szemüveg meg őszintén sajnálom ha valakinek gáznak számít. :D én kifejezetten szeretem a szemüveges lányokat. Másrészt sokan nem is bírják a kontaktlencsét.

Szóval tök mindegy milyen ruhát hordasz, milyen a hajad, van e szemüveged, a lényeg hogy magabiztosságot sugározz.

2019. szept. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Na a kérdésre meg nem is válaszoltam akkora hévvel voltam a 15-ös felé. :D

Igen, elég sokan vagyunk ezzel így. Valljuk be a meleg közösségben meg méginkább nehezebb párt találni, már csak a lehetőségek hiánya miatt is, illetve a felhozatal is elég szegényes. Főleg ha az ember lánya még élő sem bújt a szekrényből. Egyik ismerősöm mondja mindig, ha leszbikus vagy,nehéz olyat találni aki még nem kavart sem valamelyik exeddel, sem valamelyik lány haveroddal. Kis túlzással persze de tényleg így van.

2019. szept. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
22 évesen miért ezen jár az eszed, hogy megtaláld az “igazit”? Még fiatal vagy, ne görcsölj rá.
2019. szept. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Aki keres az talál.Akkor köszönd be az életedbe amikor nem is számítasz rá :)
2019. szept. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyre inkább így érzem.. aki szimpi, az általában hetero
2019. szept. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!