Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Másnak is volt nyilvános...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ivett93 kérdése:

Másnak is volt nyilvános kaladja egy idegennel?

Figyelt kérdés
Tegnap este voltam szorakozni és kicsit beittunk és elmentem a mosdóba és mostam a kezem a mellettem lévő csapnál egy idegen csaj is mosta és nézett! Megkérdeztem mit néz és mondta szép vagyok és hogy ki nyalhatna e! Én belementem és bementünk a wcbe elintézett nagyon profin de azóta nem is láttam! Valakinek volt hasonló szituja?

2019. okt. 20. 10:34
 1/7 torkosborz ***** válasza:
89%
Leszállt a kertünkbe egy ET... Szexelni akart, de idegenkedtem tőle. A csápjai... És Forgatta a nagy gülü, savó szemeit is. Ja és a feneke is lapos volt. Meg kopasz is.-Teljesen. Semmi cici. De olyan szépen kért. AZ EGEKBE REPÍTETT... Mondta együtt ejakulálhatnánk a földet. Bár ez nem biztos, mert törte a magyart, ezért nehezen értettem. Lehet, hogy evakuálni akart... mondtam neki ehhez kevés vagyok. erre a fejemhez vágta a repülő-csészealjat...-Az meg összetör. Ő meg itt maradt. És pislog.-Rám... Felajánlottam neki, hogy nézzünk filmeket. Na az tetszett neki.De csak a sci-flit szereti... Bolygó neve anál. Vagy az Análosztó... Meg ÉLIEN. -Én meg nem igen. Így hát szakítottunk. ÉN sportolni szeretek, ő nem látszik is rajta.. Én súlyt emelek. Így hát ha nincs lökés jöna szakítás.
2019. okt. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
Volt, csak pasival.
2019. okt. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Huuhh szerencséje volt akkor a csajnak hogy így bele mentél és ha élvezted akkor semmi gond egyszer élünk 😉
2019. okt. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Sajnos nem mindig mennek bele így a lányok...
2019. okt. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezőnek: gyenge,valószínetlen, röhejes kamu.


1-es válaszolónak: nagy piros pont👽👽

2019. okt. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Persze, mert a nők így szednek fel más nőket. 😂


"Szia, szép vagy, kinyalhatlak?" Ühümm, életszerű. Még ittasan is. Én vállalom, hogy imádok lent dolgozni, de ha már egy buliban egymásnak esünk, a saját magam malmára hajtom a vizet, értitek. Annyira nem érdekelnek random, ittas lányok érzései...


Ez az Ivett93 is elég árulkodó. :D Oké, megesik az ilyen, de egy szar duma mellett pont ez a fantáziadús nevet kellett kiemelni, ami ráadásul pont egy női név. Hát pont egy női név, véletlenűl se higgyük férfinak az illetőt. Se idősebbnek 25-nél. Nagyon gyenge, sajnálom.


Az első válaszolónak viszont én hiszek!! 🤔

2019. okt. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nőként egy szórakozóhely vécéje alapból visszataszító mint hely...büdös, koszos. Emiatt a kinyalás már eleve problémás, a pózról nem is beszélve. Esetleg ha bedől előttem, de még ehhez is szűkek a kabinok...és mint írtam, nem tiszták.

Hamiskás a történet.

2019. okt. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!