Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Te összejönnél magaddal? (...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te összejönnél magaddal? ( Leszbikus kat.! )

Figyelt kérdés

Ha igen, miért, mi az a tulajdonságod?

Ha nem, miért?


2019. dec. 8. 14:45
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
66%

*hozzászólóval,bocsánat


Dühítő hogy egy értelmes téma alatt sem lehet egy jót beszélgetni, mert jönnek a trollok...

2019. dec. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
37%

Persze érdekel,hogy milyen vagyok.

Minden téren.

2019. dec. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
95%
Hát a külsőm miatt nem hiszem,mert nekem a fiúsak jönnek be,de a belsőm alapján valószínű (érzékeny vagyok,hűséges, hosszabb távra tervezek..).
2019. dec. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
90%

Magammal?

Külső miatt össze,de egy párszor lehet agyba főbe verném a stílusa miatt.

2019. dec. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Külsőt nézve igen, mert tetszenek az olyan nők, mint amilyen én vagyok.

Belsővel együtt véve viszont nem, mert ha túl egyformán gondolkodunk és nincs köztünk ellentét az mire jó? Ha nincs semmi különbség köztünk akkor tágítani sem tudjuk az ízlésünket, komfortzónánkat, látásmódunkat, és nincs meg azaz "áldozat", hogy valamit a partnerünk miatt csinálunk, mert ő szereti. Nem emelnék ki rossz tulajdonságot meg szokást, mert ember vagyok, vannak ilyenek.

2019. dec. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
81%

Külsőre nem,a lányosak tetszenek.

Belsőre sem hiszem.

Kell a hasonlóság a párunkkal, de ha olyan embert fogok ki mint én magam akkor egymásnak esnénk,dominánsabb személyiség vagyok,s két dudás 1 csárdában nem biztos hogy megférne.Az ágyban viszont kipróbálnám magam.

2019. dec. 9. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Összejönnék,külsőre tetszem magamnak,és mert pont olyan bújós párra van szükségem,mint amilyen én vagyok.Plusz pont,hogy a nézeteink is megegyeznének,és értené az idióta humorom:D
2019. dec. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Nem jönnék össze magammal, az biztos. Az ugyan igaz, hogy hozzám hasonló érdeklődési körűt keresek, de sajnos van egy pár olyan jellemvonásom, amiből egy is elég egy kapcsolatban. Mellém inkább egy gyengéd, empatikus, bizonyos mértékben idealista valaki kellene, aki "feltöri bennem a jeget és felMELEGít". :)
2019. dec. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nem. Szeretem magam, de semmi varázslat nem lenne a magammal való kapcsolatban. A kapcsolatban olyan dolgokat tudunk kapni és adni, ami bennünk nincs meg. Így lesz az 1+1=3 leszbikus értelemben is. Vagyis jobb ember vagyok és még jobban szeretem magam a szerelmem mellett, mint ahogy előtte volt. És remélem ő is így érez mellettem, mindig. Imádjuk egymást. :)
2019. dec. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nem...túl erős személyiségem van, folyton veszekednénk és hamar szakítanánk is. Külsőleg majdnem. Nagyrészt tetszik máson ami rajtam is van, viszont alkatilag szinte kapásból kiesnek az olyan lányok mint én.
2019. dec. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!