Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Te összejönnél magaddal? (...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te összejönnél magaddal? ( Leszbikus kat.! )

Figyelt kérdés

Ha igen, miért, mi az a tulajdonságod?

Ha nem, miért?


2019. dec. 8. 14:45
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Ocsmàny, hülye és vissztaszító vagyok de simàn összejönnèk magammal.

Nincsenek nagy elvàràsaim, a hibàimon túl tenném magam mert mellettem önmagam tudok lenni, tàmogató vagyok, hűséges és pont úgy szeretném magam ahogy szeretném hogy szeressenek.

27/b - lehet nem relevàns emiatt a válaszom.

2019. dec. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Mivel úgy is nehéz néha elviselnem magamat nullahuszonnégyben, hogy nem járok magammal, azt mondanám, hogy nem xD

Viccet félretéve a hasonló személyiségű nők kapásból kiesnek, megrekednénk, lehúznánk egymást. Hajlamos vagyok a hangulatingadozásra. Mindenképp stabilitást keresek a másikban, a higgadtság sem utolsó, illetve a pozitivitás. Ez bennem nincs meg eléggé, de kapcsolat szempontjából csak ilyesmi embert tudok elképzelni magam mellé. Persze fontos, hogy legyenek közös pontok, de kellenek az "ellentétek". Ez nem feltétlenül arra épül, amit leszbikus kapcsolatokban sokan hisznek, hogy "domináns-alávetett" "férfias-nőies" fél, nagyon sok minden másban megnyilvánulhat.


Külsőmmel jobb napjaimon nincs nagy bajom, nőies vagyok, a stílusom is az, és a nőiesek tetszenek, viszont másokon eddig inkább az egyenes, hullámos haj tetszett (nekem full göndör). Illetve jobban szeretem a nálam teltebb lányokat.

(20/L)

2019. dec. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Érdekes, ki hogyan értelmezi a kérdést.

Nekem elsőre az jutott eszembe, hogy elég jó lennék magamhoz? Vajon ha kívülről látnám, vonzónak találnám magam és érezném, hogy jó társ lennék? Az exem vajon mit érzett mellettem? Én milyen tulajdonságokat vennék észre elsőként?

Nyitott vagyok, igényes, odaadó, független, van humorom, barátságos vagyok és mindig a jószándék vezérel. Szerintem ez megragadná a figyelmem, ha én nem én lennék. Gondoskodnék magamról és biztonságot adnék a folyton háborgó lelkemnek. Meg akarnám védeni magam, mert látnám, hogy védtelen vagyok és hajtana a vágy, hogy vigyázzak rám. Mindig vonzanak a különcök, vigyázni akarok rájuk. Magammal se lenne másképp.

Ha így nézzük, igen, összejönnék magammal.

Ugyanakkor nem lenne hullámvölgy mentes, mert az állandó érzelmi kilengésektől elgondolkodnék rajta, hogy megéri-e velem lennem. A hullámzás és bizonytalanság kimerítő. De addigra megtapasztalnám, hogy milyen mély kapcsolat lehet közöttünk, ha tényleg egy hullámhosszon vagyunk, és ezt nem akarnám eldobni semmiért.

2020. jan. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Királyak vagytok! Pacsi utolsó neked is
2020. jan. 16. 16:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!