Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mondtátok már valakinek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondtátok már valakinek, hogy ő életetek szerelme? (Leszbikus kategória! )

Figyelt kérdés
2019. dec. 10. 14:34
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
#8-asnak írtam az előzőt
2019. dec. 10. 20:12
 12/17 A kérdező kommentje:
9-es válaszoló, én is pont így vagyok, azt hiszem,de már nem is tudom.
2019. dec. 10. 20:14
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyszer. Pedig előtte és azóta is volt már kapcsolatom de mindig ő marad az igazi. Sokáig voltunk együtt, én tényleg örökre terveztem.
2019. dec. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
biztosan nem.... nagy kamu...
2019. dec. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
szerintem felnőtt párkapcsolatban nem ilyen dolgokról beszél az ember
2019. dec. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
A jelenlegi páromnak.Még nem sok ideje vagyunk együtt röpke két év telt el az összejövetelünk óta, mégcsak nem is ez eddig a leghosszabb kapcsolatom. Mégis, szinte azonnal éreztem, hogy ez teljesen más mint bármi ami valaha volt bárkivel is. Nem párkeresési szándékkal hozott össze minket a sors, először barátok voltunk, de már akkor éreztem, hogy ez különleges. Arra már hamar rájöttem, hogy két ember kapcsolatához bizony elengedhetetlenek a kompromisszumok,legalábbis akkor úgy gondoltam. A harmadik kapcsolatom után már szinte az összes elvárásomról lemondtam kapcsolati szempontból mert úgy éreztem lehetetlent szeretnék. Aztán találkoztam vele és minden felfordult a feje tetejére. Két éve vagyunk együtt, szinte az elejétől együtt is élünk és egyszerűen felfogni sem tudom hogy lehet hogy ennyire tökéletes minden. Nagyon összhangban vagyunk mindent meg tudunk beszélni és annyira egyformán látjuk a világot és annyira egyformák az igényeink, hogy szinte nincs is semmi aminen kompromisszumra lenne szükség. Persze nyilván akármikor akármi is történhet, de szeretem azt hinni és gondolni, hogy miután anno lemondtam a szerelemről ez mégiscsak örökké tarthat :)
2019. dec. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Igen. És mégis szakítás lett a vége... nem tudom még egyáltalán mit hoz a jövő, de mindíg oda figyelek kinek mit mondok . Nekem a "szeretlek " szó nem megy csak ha tényleg azt érzem viszont sokan csak úgy dobálóznak a szép szavakkal akár pár nap után. Nekem nem megy csak ha tényleg érzem, hogy ki kell mondanom egyszerűen utálok az érzéseimről beszélni.
2019. dec. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!