Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbik! Mit szoktatok csináln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbik! Mit szoktatok csinálni napközben? Csak suli, munka, vagy van, akinek olyan az időbeosztása, hogy nem kell állandóan bent lenni, és akinek van barátnője, annak van ideje talizni vele ilyenkor napközben is?

Figyelt kérdés
Én suliban vagyok és nagyon unom :'((((
2019. dec. 11. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Melóhelyen se jobb, nehogy azt hidd xd
2019. dec. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
melóval ez rosszabb lesz :D
2019. dec. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mert ti melóztok? XD
2019. dec. 11. 14:49
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3 műszakban vagyok, napi 8 óra. Mikor így kezdtem dolgozni, akkor ért véget a párkapcsolatom. Eleinte jónak tűnt, mert nem volt időm semmire. Nem volt időm gondolkodni, sírni, rágódni rajta, vagy ha volt, akkor is kevés. Gyorsabban teltek a napok, hetek. De most, hogy már eltelt x hónap, nagyon rossz így dolgozni, mert nincs energiám és időm ismerkedni. Maximum neten, de ez sosem volt az erősségem. Nyilván van szabadidőm, de azt nem fogom arra áldozni, hogy ismerkedjek, mert annyi csalódás ért már, hogy inkább nem erre pazarlom a szabadnapjaimat. Ha lenne barátnőm, rá nyilván a lehető legtöbb időt szakítanám, amit csak tudok. De sajnos nem kell gondolkodnom ilyesmin egyelőre.
2019. dec. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is suli

Nekem is unalmas

2019. dec. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!