Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Huszonéves nőként melyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves nőként melyik kapcsolatot választanátok?

Figyelt kérdés

1. Közös programok, "együtt lógás", kirándulás, kulturális programok, vásárlás, bulizás, stb. egy okos és csinos 20 éves egyetemista lánnyal, akinek évek óta nem volt kapcsolata fiúval és saját bevallása szerint egyre biztosabban érzi, hogy már csak a saját nemünk iránt vonzódik testileg és lelkileg.

2. Titkos viszony, szexkapcsolat egy 30+ éves, érett, vonzó, családos nővel, aki sok éve hetero kapcsolatban élve nemrég nyitott a nők felé és nagykanállal habzsolja a lányos szenvedélyeket.


24L (bi)



2019. dec. 26. 11:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen téren nekem nincs józan eszem

Az után mennék akibe szerelmes vagyok

Ha belebukok akkor is

2019. dec. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Első
2019. dec. 27. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

A másodikat választottam, és azóta is abban vagyok benne, mert szerelmes lettem. (nem csak szexkapcsolat, tele van érzelemmel)

Megvan a jó oldala is, mert nagyon izgalmas és az együtt töltött időben én vagyok a világon a legboldogabb. Mégcsak elhanyagolva se vagyok, mert a férj külföldön dolgozik+ van neki is más nő.

Viszont amikor egyedül vagyok és agyalok, akkor csak szenvedek. Függ a férjétől, most elvileg válnak, de nem hiszek benne nem fog elválni, nem is tudna, anyagilag rá van szorulva a pasira. Sose lesz az enyém és ezt én is tudom, csak még nem vagyok elég erős, hogy elengedjem.

2019. dec. 29. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
"Megvan a jó oldala is, mert nagyon izgalmas" Nyilván a családjának is izgalmas egy gerinctelen ribivel együtt élni. Téged kinyal, utána azzal a hazug szájával megy haza a gyerekei mellé.
2019. dec. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nyitott házasságban élnek, a gyerekek mar nagyok, tudnak rólunk.

Szóval annyira nem titkos viszonyról van szó.

2019. dec. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

100%-ig az elsővel személyszerint nem is értem a kérdést. A második nővel esetleg egy gyenge pillanatomban eltöltenék egy kis időt, ha akkor épp senki sem érdekel komolyabban.


18N

2019. dec. 31. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
A második,ez nem is lenne kérdés.😄😄
2020. máj. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
mindkettő, poliamor vagyok
2020. szept. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!