Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Önző vagyok szerintetek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önző vagyok szerintetek, esetleg ti is éreztetek már így?

Figyelt kérdés
Már egy ideje érzem, de nemrég megbizonyosodtam róla, hogy több mint valósznű, leszbikus vagyok, inkább a lányok vonzanak. Tudom, hogy ezzel sok embernek a családban csalódást okoznék, főleg anyukámnak és nagymamámnak. Önző vagyok, hogy ezt megengedem magamnak és coming outolni szeretnék? Próbálkoznom kéne még inkább, hátha meglátok valamit esetleg a fiúkban is? Pedig sosem éreztem jól magamat velük, de mégis utálok csak magamra gondolni. Mint például most. Hogy lehet ezt lelkileg leküzdeni, hogy egy ilyen vallomás után vagy bármikor ne érezzem magamat a legrosszabb embernek a Földön?

2020. febr. 17. 23:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Életed egy van. Senkinek ne engedj bele szólni, vagy azon agyalni mit gondol rólad.

Még a rokonaidnak sem.

Tetszik jó, nem tetszik úgy is jó.

Ha a lányok vonzanak, lehet azt diszkréten is, ha már ennyire tartasz a reakcióktól.

24 LL

2020. febr. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem vagy idiota, ne hallgass az elsore. Miert lenne onzo ha coming outolsz?
2020. febr. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem vagy önző. Meglátod, nem lesz ez olyan ijesztő 3-4 év múlva 😊
2020. febr. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Próbáld ki titokban egy nővel és utána még mindig ráérsz a családot beavatni.
2020. febr. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%

Atyaúristen, valaki kiszabadult az elmeosztályról... (1#-es)


Kérdező, nem tudom hány éves vagy, de ha kell akkor adj neki időt. Én 16 voltam amikor rájöttem biszex vagyok, sőt azóta nem is volt pasim pár alkalmin kívül. Nem hiszem hogy emiatt görcsölnöd kellene hogy mit fog szólni a családod, ha értelmes emberek akkor biztos vagyok benne hogy támogatni fognak a döntésedben, csak ne úgy csináld mint én hogy egyik nap fiú helyett lánnyal jöttem haza és apám kezéből kiesett a távirányító. :'D Mellesleg én úgy vettem észre barátaim elmondása alapján hogy a leszbikus lányokat sokkal könnyebben el tudják fogadni a szülők mint például a meleg fiúkat. Ha lehetőséged adódik rá akkor feküdj le egy lánnyal, és legalább próbáld ki hogy milyen vele. Még egyszer leírom ne erőltesd magadra a dolgot, ha kell adj neki időt, de ha úgy gondolod le szeretnél mindenképp feküdni egy másik lánnyal akkor ne tartson vissza a sok negatív gondolat.


Még annyit hozzátennék hogy NAGYON is meg kell válogatnod a barátaidat, ha az LMBTQ nevezetű szektából szeretnél barátkozni... Tisztelet a kivételnek, de ott találkozni a legnagyobb lókötőkkel, a legnagyobb lelki manipulátorokkal és pszichopatákkal. Még egyszer írom hogy biszexként vélekedek, tapasztalatból... De ez csak az én véleményem, akinek nem tetszik majd úgyis elkönyvel homofóbnak, ami azért elég irónikus...


Ha kérdésed van vagy csak beszélgetni szeretnél erről a témáról akkor írj.


28/N

2020. febr. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat, bár tényleg kicsit furcsán fogalmaztam meg a kérdést. 18 vagyok, már kétszer randiztam lányokkal, de most harmadjára tényleg azt érzem, hogy szerelmes vagyok, és nekem ilyen formában van rá szükségem. Korábban voltam fiúval egyszer, nem jött be a dolog.
2020. febr. 18. 00:02
 7/14 A kérdező kommentje:
Ezek a válaszok :D Mostmár kezdem azt érezni, hogy a kérdésem is kabaré :D
2020. febr. 18. 00:05
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges tovább "próbálkoznod" a szexuális preferenciád már kialakult, csak frusztrációt, boldogtalanságot eredményezne ha direkt magadra erőltetnél valamit amit nem kívánsz.

Nem, nem vagy önző. Nem másoknak élsz, hanem saját magadnak. Ez nem önzőség! Önző akkor lennél, ha kihasználnál másokat, a saját vágyaid megélésével viszont senkit sem használsz ki, csak teszel pár lépést a saját boldogságod felé.

2020. febr. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%

Davideee3, ne lepődj meg, ha azoknak, akiknek szól az írásod szövegértelmezési problémái vannak, hisz egy szót sem tudsz leírni helyesen. Na várj, ezt így lehet nem érteed, szóval megpróbálom a nyelveden:


ne leppödj megg, ha azoknak, akkiknek szoll az irásód szövegéttemezési porblémáji bannak, híísz eggy szot sem tutsz leijni hejjjjessssen.

2020. febr. 18. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
"csak simán rossz a billentyűzetem" egy kis apróság tőled: "menél akkor aterapejuádhoz" ehhez nem rossz billentyűzet kell, hanem ügyetlenség. Érdekes, amint szóvá lett téve, az írásod, egyből tudtál egy olyan választ adni, amiben nem volt hiba. Ha nem tiszteled meg az embert azzal, hogy normálisan fogalmazol (ami amúgy azon nem változtat, hogy alapból nagyon el vagy tévedve gondolkodásban) akkor minek böfögsz ilyen baromságokat?! Ráadásul odaírod a végén, hogy neked erre nincs időd. Akkor egyáltalán minek mész bele a válaszolgatásba?
2020. febr. 18. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!