Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok nektek mennyire van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mennyire van ehhez fajta undorotok?

Figyelt kérdés
Nem undorodtok az orál utáni csóktól? Én orál után egyszerűen képtelen vagyok csókolózni.Meg csókoloni sem szeretek utána mást,de ha engem akarnak utána megcsókolni attól meg már tényleg rosszul vagyok.Próbálom magam ezen valahogy túl tenni,de még valahogy nem tudtam de rajta vagyok
2020. márc. 1. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A legutóbbi lány akivel voltam, ugyanígy volt vele. Nekem semmi bajom, kinek így, kinek úgy, nincs ezzel baj. Nem szerethet mindenki mindent
2020. márc. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem utána a csókot:D
2020. márc. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kinyal a barátnőm, az én örömömet tartja szem előtt, nekem akar kedveskedni, majd ha végez és egyetlen vágya egy szerelmes csók, akkor tagadjam meg tőle? Vagy akár fordítva?

Amúgy is nálunk annyira keverednek szex közben a testnedvek, hogy eszembe se jut ilyesmi, hogy most az én puncim íze ez, vagy az övé. Nem is érdekel igazából.

Nem, soha egy pillanatra se jutott eszembe undorodni.

2020. márc. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Engem kifejezetten izgat
2020. márc. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik inkább :)
2020. márc. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, inkább izgat vagy semleges
2020. márc. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az elején nagyon taszító volt, ezt meg is beszéltem vele, mostanra meg mintha megszoktam volna.
2020. márc. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!