Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ilyen lehet szerelmesnek lenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen lehet szerelmesnek lenni?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel sokat beszélünk nem nagyom rég óta de lelkileg sokszor feldobott és elmondása szerint én is őt. Ő biszex én pánszex vagyok de ez mellékes. A stílusunk közel áll de mégsem eggyezik. Sok dologban ugyan azon a nézőponton vagyunk és van olyan tulajdonságunk ami egyezik. Régen én úgy voltam szerelmes hogy fülig ért a szám és volt olyan akivel egy szót se beszéltem de nagyon szerelmesnek éreztem magam. De miután megismertem a lányt napokal az után sokkal jobban feldobott pozitívabb lettem töbször mosolygok és ahogy telik az idő ahogy rá gondolok egyre töbször van az hogy egy kellemes hidegrázás vagy ilyen bizsergés megy végig a testemen. Sokszor van az hogy előjön a fejemben egy jövőkép amikor egy párt alkotunk cukiskodunk van egy házunk indokoltan vagy indokolatlanul is ölelgetjük egymást és teljesen jól megvagyunk. Bár ez tényleg ilyen fimlbe illő jelenet lenne😌 Meg most nem azt érzem amit eddig éreztem a látásból fülig "szerelmes" korszakban. Most ez lehet az hogy igazán szerelmes vagyok?


Ui.:Persze nem várom el hogy pszihológust meghazuttoló képességgel mondjátok el az hogy ez szerelem vagy sem. De ha valakinek van hasonló tapasztalata mint nekem csak ő időben úgy gondol rá mint a múltra vagy van olyan akinek sok tapasztalata van akkor szívesen várom.



2020. márc. 27. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát karantén alatt így ez most nehéz lehet.

Hány évesek vagytok?

2020. márc. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem igen most lehetsz nagyon szerelmes, de ez az érzés az idő során csökkenti fog. Ha sikerül a dolog és össze jöttök akkor az erős vonzalom csökken és át veszi a helyét a "sima" szerelem amikor feltétel nélkül szeretitek egymást.


Mióta beszéltek? Mert lehet a rossz tulajdonságait még nem is ismered annyira azért érzed azt, hogy ennyire szerelmes vagy belé.

Illetve ti, hogy oldjátok meg a találkozást a "karaktén" alatt?

2020. márc. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 tudom a rossz tulajdonságait de így is úgy érzem hogy hozzám való. Találkozni meg nem találkozunk mert nem tudunk a karantén alatt ugye.
2020. márc. 29. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!