Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nektek így leszbikus lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek így leszbikus lány szemmel milyen lányok jönnek be leginkább?

Figyelt kérdés
Csak mert sok leszbi lánynak kimondottan a fiús lányok jönnek be,valakiknek a lányos lányok.Mi alapján ítélitek meg külsőre milyenek jönnek be? Alacsony,magas,kissé testes,sovány,rövid haj,hosszú haj,szőke,barna stb..Pl.Ha egy társkereső oldalon ismerkedni szeretne veled egy lány aki nem csúnya de nem is az eseted mit lépsz? Adsz neki egy esélyt,vagy inkább hanyagolod?
2020. márc. 29. 19:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekem is a nőies nők az ideáljaim. És inkább a teltebbek tetszenek. Egyébként ez a tárykeresős kérdés jó! Már egy jó féléve fent vagyok Tinderen, Badoon, és igazából arra jöttem rá, hogy engem nagyon nehéz megfogni. Mármint amíg nem ismerem az illető személyiségét, mi az értékrendje, hogy vélekedik a világról, addig hiába tetszik vagy nem tetszik külsőre. Csak képeket látok róla, nem ismerem az apró gesztusait, a viszonyát saját maga és mások felé. Szóval engem nagyon meg tudnak fogni az ilyen apró részletek. Külső és belső együtt. Sokszor volt már úgy, hogy tetszett valaki a társkeresőn, de két értelmes mondatot nem tudtunk váltani, na az totál csalódás. És ennek az ellenkezője is előfordult már, nem tetszett, de nagyon jót tudtunk beszélgetni, kellemes meglepetés volt. Na de amit ebből ki akartam hozni, hogy ha társkeresőn ismerkedsz, nem látsz rá az egész emberre, és ez bizonyítja a legjobban, hogy a külső fontos, de nem minden.

20/L

2020. ápr. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!