Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Megtegyem neki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtegyem neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


A barátnőm azt kérte, hogy 69ben a popsiját is nyaljam. Nekem ez egy kicsit fura, mert hát tudjuk mire való az a pont.

Azt mondta, alaposan kitisztítja magát ott is, de mégis na.

Ha elutasítom megsértődne? Ti szoktátok csinálni?

A kanos pasik légyszi hanyagoljanak.



2020. máj. 8. 08:06
1 2
 11/14 Macnab ***** válasza:
70%
Volt ilyen csajom, ami nyalok az dugom is... Na itt 60%-elvérzett..
2020. máj. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
76%

Ha szereted megteszed.

Vagy úgy is mondhatom,hogy,ha szeretünk valakit akkor megteszünk neki olyan dolgokat is amik annyira nem jók vagy furák nekünk mert neki jó....és az nekünk is jó.


Mi csináljuk. Együtt fürdés után mert akkor biztos a tisztaság.

2020. máj. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én mindehogy szeretem a barátnőmet és ő is engem. Neki nehezebben ment,engem pedig nagyon izgatott. Persze kell a megfelelö higénia és nincs probléma.
2020. aug. 11. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy a lényeg,

Nem úgy kell popsit nyalni, mint a fagyit, vagyis nem teljes nyelvvel nyomni tb tb. Hanem atomfinoman szinte alig hozzáérve a nyelvem hegyével és körbekörbe a popsilukat. És persze a csiklót közben simogatni kézzel.

Brutál élmény (a lányok szerint akikkel eddig voltam). Sokkal könnyebben elélveznek utána és mindegy hogy hogyan.

A popsi ujjazást is halálfinoman kell kezdeni, mm-ről mm-re lassan befelé. de mindig felfelé a punci, illetve a hüvely felé nyomva kicsit.

Eddig bárkinek csináltam, mindig jött egy pillanat, amikor már szétnyilt a popsi magától és szinte rácsúszott a lány az ujjamra. Csak úgy 1-2 cm-re, de az már elég is ahhoz, hogy élvezés legyen a vége.

Mint minden női izgatáshoz, ehhez is csak türelem és türelem és önzetlen adniakarás kell, hogy meglegyen a pasi agyában. És lányokra ugyanez.

Nem az orgazmus maga a legfontosabb, hanem hogy odáig mit és hogyan élünk-élvezünk át.

2020. aug. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!