Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van itt olyan biszex/leszbikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan biszex/leszbikus nő aki tudja, hogy egyedül fogja leélni az életet?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor hány évesek vagytok, és mi a döntésetek oka? Milyen érzés ezzel a tudattal élni? Fel tudtátok dolgozni?

2020. jún. 7. 02:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%

ez durva azért ilyeneket nem írnék :D

miért élnéd le egyedül az életed? nem értem...

26L

2020. jún. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%
Miért lennél örökre egyedül?
2020. jún. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

Most én is így látom a jövőmet, aztán ki tudja, lehet majd jön valaki, de nem a közel jövőben az valószínű😅

19bi/l

2020. jún. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Én konkrétan Nem tudom,csak már egy jó ideje így érzem...


30/N

2020. jún. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Személy szerint azért kéne egyedül élnem mert nem vagyok egy szerethető figura, meg van 1-2 tényező ami miatt nehéz ismerkedni (kor, külső, szexuális beállítottság, stb.), úgyhogy azt tartom helyesnek ha inkább nem fárasztok másokat a közeledésemmel.

De igazából az okok nem számítanak, inkább az érdekelne, hogy vannak-e még ebben hozzám hasonlóak, és ők hogyan élik meg ezt.

2020. jún. 7. 15:27
 6/14 anonim ***** válasza:
97%

Totalisan egyetertek azokkal amiket irtal sajnos.

Szóval nem vagy egyedül ezekkel az érzésekkel.

2020. jún. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%

#5 #6 Detto.😞


#4-es voltam.

2020. jún. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%

Igazából most lett vége egy kapcsolatomnak, mert nem áll készen kapcsolatra. Viszont szeret és mindent ugyanúgy csinálni akar velem programokat, amiket terveztünk. Amúgy ezen most sanszos soha nem fogom túltenni magam. Erőm több próbálkozáshoz, máshoz nincsen, nem is lesz, megvan a tökéletes minden nyűgjével. :) Eleve alig akad olyan aki érdekelne, nemhogy még az elfuserált elvárásaimnak megfeleljen ilyen szinten. :D

Viszont nem baj, egyedül is marhára jól elvagyok és egyedül is bármit meg tudok csinálni. Még fiatalok vagyunk, talán helyrejön a lány lelkileg. Ha még külön kell lennünk akkor úgy van, de szerintem én végeztem az egésszel akkor. :D

28 vagyok egyébként.

2020. jún. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy kérdező?
2020. jún. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#9-es 27 vagyok
2020. jún. 13. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!