Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van itt olyan biszex/leszbikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan biszex/leszbikus nő aki tudja, hogy egyedül fogja leélni az életet?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor hány évesek vagytok, és mi a döntésetek oka? Milyen érzés ezzel a tudattal élni? Fel tudtátok dolgozni?

2020. jún. 7. 02:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
33%

ne legyünk negatívak, de én szívesen ismerkednék budapesti csinos nőies lánnyal,

26N

2020. jún. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Jelen. Tudni azért nem tudom, de ahogy telik az idő, egyre nagyobb az esélye. Nem döntés, egyszerűen nem tudom másképp csinálni, a személyiségemet és a szerencse hiányát okolom miatta.

Ráadásul, mivel soha nem voltam kapcsolatban, egyre kevésbé tudom elképzelni, hogy megosszam az életem mással.

Nagyon ritkán tetszik meg valaki (akárcsak én másnak, vagy csak vak vagyok), talán az aszexuális spektrumban is benne lehetek.


De nem élhetem le az életemet, hogy folyton ezek bánkódjak. Van egy rakat hobbim, örömömet is lelem bennük. Pályát is szeretnék módosítani, mert nem vagyok elégedett azzal a munkakörrel, amellyel a kenyeremet keresem. Tehát rengeteg más fontos dolog is van az életben.


Persze, a társnélküliség és az intimitás hiányának tüskéje megmarad. Általában tompán sajog, néha fáj, de az is előfordul, hogy elfelejtkezem róla.

Még nincs meg az őrült-macskásnő-kezdőkészletem, de pár év és beszerzek egyet :D


35/N

2020. jún. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálam sem éppen döntés kérdése, kb. szóról szóra ugyanaz a helyzet, mint amit az előttem szóló írt. Egy-két ember fogott csak meg egész életemben (naná, hogy heterók :D), ezért sosem próbáltam kifejezetten kapcsolatkeresés céljából ismerkedni. Kicsit magamnak is nehéz beismerni, de egyre valószínűbb, hogy aszexuális vagyok, így mégjobban leszűkül a kör, ha ismerkedésről van szó.


Nem nagyon volt ezen mit feldolgoznom, nekem valahogy mindig is természetesnek tűnt, hogy nincs/nem lesz párkapcsolatom. Idővel elképzelhető, hogy ez változni fog, de nem kattogok rajta, most jól érzem magam így. :) 26/N

2020. aug. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Abody ***** válasza:
100%
Az egy dolog, ha az ember maga érzi úgy, hogy nincs szüksége romantikus vagy szexuális kapcsolatra, az más, ha lemond róla, mert esélytelennek tartja, hogy működjön akármi. Te tudod, hogy érzed ezt, kérdező, de én mint 27 évesen nemváltásba kezdő transz nő úgy érzem, pozitívabban állok a saját esélyeimhez, mint te a tiédhez.
2020. aug. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!